Zdražení předplatného na Twitchi poprvé od roku 2017 (tady vzrostlo o 343%)

Herní platforma Twitch oznámila, že provede aktualizaci cen ve vybraných zemích s cílem zajistit, že příjmy streamerů budou odpovídat růstoucím nákladům a odrážet místní fluktuace měn. První trhy, které pocítí dopad…

Zdražení předplatného na Twitchi poprvé od roku 2017 (tady vzrostlo o 343%)

Herní platforma Twitch oznámila, že provede aktualizaci cen ve vybraných zemích s cílem zajistit, že příjmy streamerů budou odpovídat růstoucím nákladům a odrážet místní fluktuace měn. První trhy, které pocítí dopad těchto změn, jsou Velká Británie, Kanada, Austrálie a Turecko.

Twitch uvedl, že **aktualizace cen** jsou nezbytné k tomu, aby byly zachovány příjmy **streamerů** v souladu s náklady na provozování jejich kanálů a aby byly zohledněny změny v **místních měnách**. Tato změna se dotkne především uživatelů v uvedených zemích, kde budou streameré nabízet své služby za nové ceny.

Společnost Twitch zdůraznila, že jde o krok směrem k podpoře tvůrců obsahu a streamerů a že ceny budou nastaveny tak, aby odrážely aktuální ekonomickou situaci v daných zemích. Tato změna je součástí širších úprav na platformě, které mají za cíl zlepšit podmínky pro tvůrčí komunitu.

**FAQ:**

1. Proč Twitch aktualizuje ceny ve vybraných zemích?
Twitch provádí změny cen s cílem zajistit, že příjmy streamerů budou odpovídat růstoucím nákladům a místním fluktuacím měn.

2. Jaký dopad budou mít tyto změny na uživatele?
Uživatelé ze zemí, jako jsou Velká Británie, Kanada, Austrálie a Turecko, se budou muset připravit na nové ceny služeb streamerů na platformě Twitch.

3. Budou v budoucnu další změny cen?
Twitch je aktivně sleduje ekonomickou situaci a měnové pohyby ve svých trzích a přizpůsobuje ceny tak, aby zůstaly atraktivní pro tvůrce obsahu a streamery.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/twitch-is-raising-subscription-prices_id155604