„Žebříček Sols RNG Potion Tier List pro éru 5 – Všechny lektvary seřazeny!“

Ve velkém update Era 5 pro hru Sols RNG se do města dostala celá řada nových lektvarů, které jsou připraveny k ochutnání. V našem Sols RNG Potion Tier Listu projdeme každý…

"Žebříček Sols RNG Potion Tier List pro éru 5 – Všechny lektvary seřazeny!"

Ve velkém update Era 5 pro hru Sols RNG se do města dostala celá řada nových lektvarů, které jsou připraveny k ochutnání. V našem Sols RNG Potion Tier Listu projdeme každý z nich a ohodnotíme je podle jejich užitečnosti.

Sols RNG je gacha zážitek na platformě Roblox. Nabízí širokou škálu úchvatných Auras a neomezené možnosti rollnutí za nimi. Od éry 5 také nabízí vaření lektvarů, což přináší bohatou škálu nových směsí. V tomto seznamu ohodnotíme všechny dostupné lektvary ve hře.

Do Sols RNG se můžete ponořit sami prostřednictvím Robloxu právě teď. Pro více informací o nejnovějším update hry, se podívejte na naši příručku Sols RNG Jackpot Gauntlet a naší příručku Sols RNG Stellas Portal.

Úplný Sols RNG Potion Tier List

Následuje náš kompletní žebříček všech dostupných lektvarů v Sols RNG v době psaní tohoto článku. Při jejich hodnocení jsme zohlednili, jak užitečný je každý lektvar a jak snadno je získat.

S Tier

Fortune Potion – Všechny tři verze Fortune Potionů jsou vynikající a nabízejí značné zvýšení štěstí po delší dobu. Průměrně budou fungovat lépe než Heavenly Potions a jsou navíc snazší k vytvoření.

A Tier

Haste Potion – Vylepšená verze Speed Potionu, vyrobená pomocí Stelly. Nabízí lepší a delší redukci času mezi rolováním než jeho předchůdce.

B Tier

Heavenly Potion – Heavenly Potions jsou obrovská sázka, požadují spoustu vzácných zdrojů, ale nabízejí obrovské množství štěstí za jedno rollnutí. Můžete rollnout jednu z nejvzácnějších Auras ve hře, nebo jen Common. Jelikož nabízejí pouze jedno rollnutí, nejsou zvlášť konzistentní.

C Tier

Lucky Potion – Základní Lucky Potion nalezený po mapě. Klasika, ale není tak účinný jako nové vyráběné alternativy.

Speed Potion – Stejně jako Lucky Potion, i Speed Potion byl překonán lepšími možnostmi. Lepší je si ho nechat pro výrobu jiných lektvarů než ho použít pro jeho vlastní efekt.

D Tier

Universe Potion – S ohledem na obtížnost výroby tohoto lektvaru, dočasný boost šancí na roll dvou Auras jednoduše nestojí za to.

Článek je k dispozici online na stránce Droid Gamers.

FAQ:
1. Jaké jsou nejlepší lektvary v Sols RNG?
2. Jaké změny přináší update Era 5 pro hru?
3. Kde mohu najít více informací o hře Sols RNG?

Sledujte aktualizace na Droid Gamers a buďte připraveni ozbrojit se novými lektvary a zvednout svoje štěstí ve hře Sols RNG!

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/sols-rng-potion-tier-list-all-era-5-potions-ranked/