Žena se během spánku omylem polkla AirPods Pro

Nevídaný zážitek potkává ženu jménem Moe Kennedy během jedné letní noci v červnu, když omylem spolkne jedno ze svých AirPods Pro během spánku. Poté, co se jí nepodařilo vylovit „požitý“ audio…

Žena se během spánku omylem polkla AirPods Pro

Nevídaný zážitek potkává ženu jménem Moe Kennedy během jedné letní noci v červnu, když omylem spolkne jedno ze svých AirPods Pro během spánku. Poté, co se jí nepodařilo vylovit „požitý“ audio kousek obvyklými metodami (a představu si určitě umíte udělat), rozhodla se vyhledat pomoc na pohotovosti.

Představa spolknout sluchátka může být dosti bizarní a zdá se téměř neuvěřitelná. Přesto se však podobné případy stávají. V tomto konkrétním případě se to stalo Moe během jejího spánku, když již zmíněný gadget skončil hluboko v jejím jícnu. Tato situace jistě vyvolala paniku a obavy z možných komplikací.

Poté, co se pokusila sáhnout po sluchátku pomocí tradičních metod, které zahrnovaly i řešení podobných problémů s jinými předměty, jako jsou například ryby kosti nebo klíče, byla Moe nucena vyhledat lékařskou pomoc. Vydala se na pohotovost s nadějí, že by jí lékaři mohli pomoci odstranit sluchátko, které se jí tak nešťastnou náhodou dostalo do krku.

Při příchodu na pohotovost byla Moe okamžitě poslána na rentgenové vyšetření, aby bylo možné zjistit přesnou polohu sluchátek v jejím těle. Výsledky ukázaly, že gadget se nacházel hluboko v jícnu a bylo nutné provést chirurgický zákrok k jeho odstranění.

Jednalo se o riskantní a komplikovaný zákrok, který trval několik hodin. Naštěstí však byl úspěšný a lékaři dokázali sluchátko bezpečně odstranit. Moe se tak mohla znovu nadechnout úlevou, že nepřišla o své cenné sluchátko a vyvázla bez vážných následků. Tento incident ji však jistě ponaučil rozmyslet si svoje noční rituály a přemýšlet o možných rizicích před spaním.

FAQ:

1. Jak je možné, že se Moe podařilo sluchátko spolknout?

Moe nevědomky sluchátko spolkla během spánku. Přesný mechanismus, jak se jí to stalo, není znám, ale podobné případy se již v minulosti udály.

2. Jak bylo sluchátko odstraněno?

Po rentgenovém vyšetření byl proveden chirurgický zákrok, při kterém lékaři úspěšně odstranili sluchátko z jícnu.

3. Jak dlouho trval zákrok?

Chirurgický zákrok trval několik hodin.

4. Měla Moe nějaké následky po incidentu?

Moe neměla žádné vážné následky po incidentu. Je však důležité se poučit z této situace a být opatrným při nočních rituálech.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/please-dont-eat-your-airpods_id150780