Získávej technikové fragmenty ve hře Anime Last Stand!

Technique Shards jsou v Anime Last Standu důležitými herními prvky, které vám umožní maximalizovat sílu a výkonnost jednotek. V tomto článku vám povím, jak Technique Shards získat a jak je použít…

Získávej technikové fragmenty ve hře Anime Last Stand!

Technique Shards jsou v Anime Last Standu důležitými herními prvky, které vám umožní maximalizovat sílu a výkonnost jednotek. V tomto článku vám povím, jak Technique Shards získat a jak je použít ve vaší hře.

Anime Last Stand je tower defense hra, ve které si můžete vybrat a využívat miniatury vašich oblíbených postav z anime. Každá jednotka bojuje jedinečným způsobem a vy si je můžete strategicky rozvrhnout, aby vaše základna odrazila vlny nepřátel. Ale Anime Last Stand nabízí mnohem víc než jen běžnou tower defense hru! Obsahuje také PvP souboje, výzvy a dokonce i turnaje.

Pokud chcete tuto hru vyzkoušet, můžete ji najít na platformě Roblox. Pokud vás zajímají další informace a tipy ohledně Anime Last Standu, doporučuji se podívat na Anime Last Stand Techniques Guide a The BEST Anime Last Stand Tier List.

Ale pojďme se vrátit k Technique Shards. Co to vlastně jsou? Techniky jsou pasivní schopnosti, které můžete přidat svým jednotkám pomocí Technique Shards. Tyto schopnosti mají různé benefity pro váš herní progres. Například některé techniky mohou zvyšovat celkový výstup poškození jednotky o určité procento nebo generovat více herního příjmu.

Základní jednotky nemají techniky automaticky, takže si je musíte sami přidělit. Jak na to? O tom se dozvíte v další části tohoto článku.

Technique Shards můžete získat buď plněním úkolů nebo za robuxy. Úkoly najdete na levé straně obrazovky hry, kde vidíte, jaké úkoly jsou před vámi a jakou odměnu za jejich splnění získáte. Obvykle, když procházíte příběhem hry, budete postupně sbírat malé množství Technique Shards.

Jako vždy u her tohoto typu si můžete vyšší postup vykoupit a namísto hraní her hodit ruku do kapsy a zakoupit Technique Shards za robuxy. Stačí navštívit část hry, kde jsou techniky, a zde můžete za rozběhnutí rotace získat techniky. Ve vyskakovacím menu uvidíte také cenu v robuxe.

Jak techniky vlastně fungují? Pokud rozběhnete rotaci za technikou, můžete získat různé výhody, které můžete aplikovat na jednotku. Důležité je si uvědomit, že techniky se NEsčítají. To znamená, že pokud rozběhnete rotaci a jednotka již má techniku, bude technika přepisována. Ideální je rozběhnout rotaci pouze tehdy, když máte konkrétní techniku na mysli a dostatek Technique Shards, abyste to ocenili. Jinak doporučuji nahradit jednotky, které ještě žádnou techniku nemají.

Doufám, že vás tento článek o Technique Shards v Anime Last Standu pobavil a pomohl vám lépe pochopit, jak tyto herní prvky fungují. Pokud máte nějaké otázky, podí

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-get-technique-shards-in-anime-last-stand/