Získej předčasný přístup k hře Squad Busters s novým systémem odměn Google Play Points

S blížícím se datem vydání hry Squad Busters 29. května mohou někteří z vás nadšení nad herní společností Supercell možná jen smutně kroutit hlavou. Ale víte, že můžete získat předběžný přístup…

Získej předčasný přístup k hře Squad Busters s novým systémem odměn Google Play Points

S blížícím se datem vydání hry Squad Busters 29. května mohou někteří z vás nadšení nad herní společností Supercell možná jen smutně kroutit hlavou. Ale víte, že můžete získat předběžný přístup k Squad Busters skrze Google Play? My jsme to určitě nevěděli, dokud jsme o tom dnes nebyli informováni!

Ano, Google spouští celou řadu změn v Google Play, začínající novým minihrou Diamond Valley, která vám umožní hrát o odměny jako herní body a další ceny. Od dnešního dne získají členové Diamond, Platinum a Gold také předběžný přístup ke určitým hrám, začínaje (potlesk na scénu) nejnovějším titulem od Supercell a prvním, který získal globální vydání za půl desetiletí, Squad Busters!

Pokud jste fanoušci her od Supercell a nechcete čekat až do oficiálního vydání 29. května, pak máte možnost získat předběžný přístup prostřednictvím Google Play. Stačí stažení hry Diamond Valley a následně se můžete těšit na skvělou zábavu s novou hrou Squad Busters.

FAQ:

1. Jak získat předběžný přístup k hře Squad Busters skrze Google Play?
– Stačí stáhnout hru Diamond Valley a automaticky obdržíte možnost hrát Squad Busters před oficiálním vydáním.

2. Jaké jsou další výhody pro členy Diamond, Platinum a Gold v Google Play?
– Kromě předběžného přístupu k určitým hrám mohou členové získat další bonusy a odměny při hraní různých miniher a aktivit v Google Play.

3. Kdy mohu očekávat oficiální vydání hry Squad Busters?
– Oficiální vydání hry Squad Busters je plánováno na 29. května, ale díky předběžnému přístupu prostřednictvím Google Play si můžete novou hru vyzkoušet již dříve!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/squad-busters/google-play-early-access/