Získejte dárek k nákupu Apple Watch Series 9 v hodnotě 50 $!

Black Friday je již za námi, ale nabídky neustále pokračují! Při koupi chytrého hodinkového zařízení Apple Watch Series 9 z oficiálního obchodu Apple získáte dárek v podobě 50dolarové dárkové karty Apple….

Získejte dárek k nákupu Apple Watch Series 9 v hodnotě 50 $!

Black Friday je již za námi, ale nabídky neustále pokračují! Při koupi chytrého hodinkového zařízení Apple Watch Series 9 z oficiálního obchodu Apple získáte dárek v podobě 50dolarové dárkové karty Apple. Tato chytrá hodinka nabízí zcela nový čip, revoluční gesto Double Tap a výběr ze dvou velikostí a barev. Navíc si můžete vybrat mezi verzí pouze s GPS nebo variantou GPS + Cellular.

Těšíte se na to, že si dopřejete nové chytré hodinky od Apple? Black Friday byl sice výhodným obdobím pro nakupování elektroniky, ale i po skončení této akce můžete stále využít skvělé nabídky. Společnost Apple totiž nadále přichází se zajímavými slevami a dárky pro své zákazníky.

Pokud jste fanouškem značky Apple a váháte nad nákupem chytrých hodinek, máme pro vás skvělou zprávu! Při nákupu Apple Watch Series 9 přímo ze oficiálního obchodu Apple obdržíte dárkovou kartu Apple v hodnotě 50 dolarů. To je příjemný bonus, který můžete využít například na nákup dalších produktů značky Apple.

Apple Watch Series 9 je vybavena nejnovějším čipem, který zajišťuje výkon a rychlost. Díky tomu budou vaše chytré hodinky spolehlivě fungovat a splní všechna vaše očekávání. Další zajímavou funkcí je inovativní gesto s názvem Double Tap. Stačí dvakrát zaklepat na displej a vyvoláte speciální akci, kterou si můžete upravit dle svých potřeb.

Když už jsme u funkcí, nezapomeňme zmínit také výběr velikostí a barev. Apple Watch Series 9 je k dispozici ve dvou různých velikostech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu zápěstí. A co se barev týče, máte opět na výběr. Zda zvolíte elegantní černou, nebo raději oslnivou stříbrnou, je jen na vás.

A teď k tomu důležitému – GPS nebo GPS + Cellular? Záleží na vás, jak hodinky plánujete používat. Pokud preferujete možnost volání a připojení k internetu i bez připojení ke svému iPhonu, pak je pro vás určena verze GPS + Cellular. Pokud však plánujete hodinky spíše využívat při sportovních aktivitách a nemáte nutnost být stále online, můžete si klidně pořídit verzi pouze s GPS.

Zajímá vás, jak získat dárkovou kartu Apple v hodnotě 50 dolarů? Stačí navštívit oficiální obchod Apple a zakoupit Apple Watch Series 9. Dárkovou kartu obdržíte jako bonus k vašemu nákupu. Můžete si ji využít na další nákupy nebo ji třeba darovat jako dárek svému blízkému. Prostě ji využijte dle svého uvážení.

Tak na co ještě čekáte? Vyrazte do of

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/Get-a-50-Apple-gift-card-with-an-Apple-Watch-Series-9-purchase_id152945