Získejte lahůdky, jak odpočítávání pro soutěž Last Cloudia x Street Fighter začíná!

Přichází vzrušující crossover! Poslední Cloudia x Street Fighter crossover dorazí 25. ledna. Odpočet k překročení začal a již dnes Last Cloudia dává zdarma bonusy pro přihlášení. Pokračujte ve čtení, abyste se…

Získejte lahůdky, jak odpočítávání pro soutěž Last Cloudia x Street Fighter začíná!

Přichází vzrušující crossover! Poslední Cloudia x Street Fighter crossover dorazí 25. ledna. Odpočet k překročení začal a již dnes Last Cloudia dává zdarma bonusy pro přihlášení. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více!

Pokud se přihlásíte od 18. do 25. ledna, můžete si zajistit skvělé dary. AIDIS Inc. také pořádá živé vysílání 22. ledna jako součást Last Cloudia x Street Fighter crossoveru. S názvem ‚Last Cloudia TV Collab Special‘ ho bude moderovat Kit a Lemi Duncan, anglická hlasová herečka Sevie. Živý stream můžete sledovat na oficiálním odkazu.

Crossover také oslavuje vydáním speciálního videa, ve kterém postavy z Last Cloudia předvádějí úvodní sekvenci z Super Street Fighter IIX: Grand Master Challenge. Teaser naznačuje možnost setkání jak s klasickými postavami Street Fighter, tak s postavami ze hry Street Fighter 6. Podívejte se na teaser Last Cloudia x Street Fighter zde!

Hráli jste někdy Last Cloudia? Je to japonské RPG, které si můžete zahrát zdarma a zachránit svět Granzelia. Nabízí rychlé bitvy s klasickými postavami v prostředí 3D. Systém postupu je dobře provedený a umožňuje vám posouvat postavy na vyšší úrovně, vylepšovat vybavení a zvyšovat dovednosti. Pokud jste hru ještě nezkusili, můžete si ji stáhnout z Google Play Store.

Street Fighter je japonská herní série od společnosti Capcom, která se zaměřuje na bojové hry. První hra se objevila v roce 1987 a nabízí hráčům skvělé herní mechanismy, různorodou sestavu postav a skvělé designy postav. Nejnovější část Street Fighter 6 vyšla v červnu 2023 s novými bojovníky a režimy. Více se dozvíte na oficiální webové stránce Street Fighter.

Takže se zaregistrujte na Last Cloudia x Street Fighter crossover a přidejte se k zábavě. Před odchodem si nezapomeňte přečíst náš nejnovější článek o Solquence, pokerovém strategickém puzzlu.

Článek: [Odkaz](https://www.droidgamers.com/news/last-cloudia-x-street-fighter/)

FAQ:

1. Kdy začíná Last Cloudia x Street Fighter crossover?
2. Jaké bonusy můžete získat přihlášením do Last Cloudia od 18. do 25. ledna?
3. Kde si můžete stáhnout hru Last Cloudia?

Takže nezapomeňte se zúčastnit Last Cloudia x Street Fighter crossoveru a užívat si zábavu!

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/last-cloudia-x-street-fighter/