Získejte skvělý garážový projekt – králíka R1

V poslední době jsme se všichni setkali s retro vypadajícím, jasně oranžovým „ne-telefonem“, který tvrdí, že dokáže udělat mnoho věcí jenom hlasovým příkazem. Rabbit R1 je právě teď tématem diskuzí, a…

Získejte skvělý garážový projekt - králíka R1

V poslední době jsme se všichni setkali s retro vypadajícím, jasně oranžovým „ne-telefonem“, který tvrdí, že dokáže udělat mnoho věcí jenom hlasovým příkazem. Rabbit R1 je právě teď tématem diskuzí, a to jak pozitivních, tak negativních. Zatímco jeho design působí osvěžujícím dojmem díky fyzickým tlačítkům a rotačnímu kolečku spolu s velkým akčním modelem (LAM – více o tom později), který má zjevně vážný potenciál, Rabbit R1 se nakonec ukázal být pouze androidí aplikací. Takže, zda si Rabbit R1 a podobné zařízení zaslouží existovat jako samostatné přístroje, nebo by měly být zabalené do aplikace pro váš stávající smartphone nebo chytré hodinky?

Jedna z hlavních otázek, kterou si klademe, je, zda je třeba nosit další zařízení s sebou, když vlastníme již mnoho jiných elektronických přístrojů. Rabbit R1 na jednu stranu nabízí několik zajímavých funkcí a specifikací, jako například **fyzická tlačítka** či **rotační kolečko**, na druhou stranu je pouze dalším předmětem, který nám zabírá místo a pozornost.

Druhá otázka, která se nám nabízí, je ta, zda není lepší **integrovat** funkce Rabbit R1 a podobných zařízení do našich již existujících chytrých telefonů či hodinek. V době, kdy většina z nás stále nosí svůj smartphone nebo chytré hodinky stále s sebou, je otázka, zda je opravdu potřeba dalšího zařízení.

Na závěr bychom se měli ptát i toho, zda je **Rabbit R1** a podobná zařízení skutečně **inovativní** nebo jde pouze o další **marketingový trik**. Jejich schopnosti a potenciál jsou zajímavé, ale někteří tvrdí, že by se měly spíše stát součástí již existujících zařízení.

FAQ:
1. Jak se Rabbit R1 liší od běžného chytrého telefonu?
2. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody používání Rabbit R1?
3. Které funkce Rabbit R1 nabízí, které by mohly být pro uživatele zajímavé?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-acquire-rabbit/