Získejte zdarma kolekci tapet inspirovanou Androidem 15 ve 4K!

V minulosti byl Google vždycky nadšený ohledně nových verzí operačního systému Android a přijímali je jako velkou událost. Během událostí, keynote prezentací bylo věnováno betapovodního času těmto novým verzím; každá hlavní…

Získejte zdarma kolekci tapet inspirovanou Androidem 15 ve 4K!

V minulosti byl Google vždycky nadšený ohledně nových verzí operačního systému Android a přijímali je jako velkou událost. Během událostí, keynote prezentací bylo věnováno betapovodního času těmto novým verzím; každá hlavní verze dostala své vlastní speciální dezertní jméno…

Avšak v posledních letech se zdá, že se tento zájem poněkud vytratil. Google již nepřistupuje k novým verzím Android s takovou pompou a slavnostním očekáváním jako dříve. Některé verze jsou uváděny na trh bez velkého povyku nebo upozornění. Chybí nám sladké přezdívky, které byly dříve spojené s každou novou verzí.

Možná se ptáte, jak to může ovlivnit uživatele Android zařízení? Může to znamenat, že nové verze Android nebudou mít takový mediální zájem nebo podporu ze strany výrobců zařízení. To může znamenat, že uživatelé nebudou mít tolik informací o nových funkcích a vylepšeních, které nová verze přináší.

Zdá se, že Google se soustředí spíše na postupné aktualizace a vylepšení současných verzí než na velkolepé představení nových verzí. Nicméně, stále jsme zvědaví, co nám Google přinese v budoucnosti.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní důsledky tohoto „ztraceného zájmu“ Google o nové verze Android?
2. Jaký to může mít dopad na uživatele Android zařízení?
3. Můžeme se v budoucnu dočkat změny a návratu k původnímu přístupu Googlu k novým verzím Android?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/Grab-this-free-4K-Android-15-inspired-wallpaper-collection_id158645