Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Samsung a Live Nation přinášejí streamování živého koncertu Coldplay ve virtuální realitě

Pokud někdo z vás má Samsung Gear VR, tak se může těšit na pořádnou podívanou, kterou zprostředkovává společnost Samsung Electronics America, Inc., a Live Nation. Poprvé v historií se bude vysílat koncert skupiny Coldplay v rámci turné „A Head Full of Dreams Tour“ ve virtuální realitě. Uživatelé Samsung Gear

Pokud někdo z vás má Samsung Gear VR, tak se může těšit na pořádnou podívanou, kterou zprostředkovává společnost Samsung Electronics America, Inc., a Live Nation. Poprvé v historií se bude vysílat koncert skupiny Coldplay v rámci turné „A Head Full of Dreams Tour“ ve virtuální realitě.

Uživatelé Samsung Gear VR budou moci na svých zařízení sledovat koncert s naprosto jiné perspektivy. Vše je prostřednictvím služby Samsung, kde se na koncert v době konání připojíte.

V České republice ho budete moci sledovat živě od 3:30 ráno 18. srpna

ColdPlay ve virtuální realitě

ColdPlay ve virtuální realitě

Je nám velkým potěšením, že díky našemu špičkovému hardwaru a ekosystému platformy pro VR můžeme majitelům zařízení Samsung Gear VR nabídnout prémiovou živou zábavu a kompletní 360° zážitek,“ uvedl Michael Schmier, viceprezident divize Content and Service společnosti Samsung Electronics America.

Live Nation je průkopníkem produkce živých koncertů ve virtuální realitě. Jsme nadšení, že se nám od oznámení naší spolupráce se společností Samsung a Gear VR koncem května podařilo do partnerství zapojit i kapelu Coldplay,oznámil Kevin Chernett, výkonný viceprezident divize Global Partnerships and Content Distribution společnosti Live Nation.

Turné skupiny Coldplay je podle žebříčku Billboard Boxscore, který se sestavuje na základě tržbách a prodaných lístků, pátým nejlépe prodávaným turné všech dob.