Zjistili jste, jak vypadají zákulisí KFC? Představujeme vám novou bláznivou hru „Who Let The Chickens Out?“!

Vždy jste se chtěli podívat, jak vypadají zákulisí KFC? No, tým Vikas Pawar se o to rozhodně zajímal. Vytvořili tuto hloupou novou Android hru, která vám to všechno a ještě něco...
Zjistili jste, jak vypadají zákulisí KFC? Představujeme vám novou bláznivou hru "Who Let The Chickens Out?"!

Vždy jste se chtěli podívat, jak vypadají zákulisí KFC? No, tým Vikas Pawar se o to rozhodně zajímal. Vytvořili tuto hloupou novou Android hru, která vám to všechno a ještě něco navíc nabízí! Bubínek.. Ne, vlastně, zatroubejte na vstup „Who Let The Chickens Out?“ s oficiálním trailerem níže.

O co tady vůbec jde?

Who Let The Chickens Out? je šílená nová hra pro Android, která vás zavede do světa KFC. Zde budete mít možnost zamířit a sestřelit tyto matku-koktající slepice, nebo se dívat, jak vás posměšně provokují svým smíchem, když neuspějete se střelbou v této vtipné bizarní dobrodružné hře. Budete muset vyzkoušet svoji přesnost a preciznost na bezpočtu úrovní neuvěřitelného šílenství.

Prozkoumávejte různé prostředí a neznámá místa, zatímco projdete mnoha angažujícími a náročnými úrovněmi. Od klidných zahrad po zběsilá venkovská sídla, tato hra je skutečný rodinný zážitek! Slibuje zábavné a poutavé hraní pro všechny věkové kategorie, ideální pro rodinný čas.

Bwak-Bwak!

Nevzdávejte to, je tu ještě více! S cíli, které vás udrží motivované, a kořistí, kterou získáte. Můžete odemknout spoustu šťavnatých odměn z desky úspěchů, které vám dají pocit splnění, jakmile postoupíte ve hře. Můžete se utkat s přáteli, kdo má nejpřesnější střelbu, nebo se utkat na globálním žebříčku, abyste zjistili, kdo je opravdovým vyvoleným kuřecím hovorčím.

Who Let The Chickens Out je důkladně ochucen veselým humorem a propletene catchy úrovněmi. Snadno se závisí na vůni této hry! Proměnit tyto písklavé škůdce v kuřecí stehýnka je opravdu noční můrou pro každého vegana. Ale i oni musí přiznat, že tato hra je zběsilě vtipná.

Proč přešel kuře přes silnici?

Aby si určitě prohlédlo tuto hru! Můžete si stáhnout Who Let The Chickens Out zde na Play Store a okamžitě začít trénovat své střelecké dovednosti!

Můžete také vyklovat některé z našich dalších zpráv, Return Of The Straw Hat Team In One Piece: Dream Pointer.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/who-let-the-chickens-out/