Zkazte prvek v Elementálních kobkách – Odblokujte ničivou temnou sílu!

Elementy jsou přirozeně klíčovou součástí hry Elemental Dungeons na platformě Roblox. Ale stávají se ještě lepšími, pokud víte, jak **zkorumpovat prvek v Elemental Dungeons**. V tomto průvodci vám ukážu, jak na…

Zkazte prvek v Elementálních kobkách - Odblokujte ničivou temnou sílu!

Elementy jsou přirozeně klíčovou součástí hry Elemental Dungeons na platformě Roblox. Ale stávají se ještě lepšími, pokud víte, jak **zkorumpovat prvek v Elemental Dungeons**. V tomto průvodci vám ukážu, jak na to.

Elemental Dungeons je akční RPG na platformě Roblox. Kombinuje tradiční boj založený na zbraních s intrikátním systémem prvků a přináší fanouškům svěží zážitek. Hra nabízí mnoho prvků, mezi nimiž jsou některé velmi vzácné. Zkorumpované prvky však jsou ještě vzácnější. Přečtěte si další informace a objevte všechna jejich tajemství.

Elemental Dungeons je k dispozici k hraní nyní na platformě **Roblox**. Pro více informací o hře se můžete podívat na náš průvodce, jak obchodovat v Elemental Dungeons. Alternativně si můžete přečíst náš průvodce **Elemental Dungeons Sus Vampire**.

### Jak zkorumpovat prvek v Elemental Dungeons

V tomto průvodci vám ukážu, jak získat **zkorumpované prvky** a co vlastně znamenají.

#### Co jsou zkorumpované prvky?

Zkorumpované prvky jsou ultra vzácné varianty stávajících prvků ve hře. Dvě věci odlišují zkorumpovaný prvek od jeho normální verze. Zaprvé, zkorumpovaný prvek má kolem sebe fialovou auru ve vašem inventáři, jednoznačně označující jeho zkorumpovaný status. Zadruhé, **zkorumpované prvky** dvojnásobně zvyšují poškození oproti svým normálním variantám při použití v boji. Tím se stávají neuvěřitelně účinnými a nezbytnými pro hráče na vysoké úrovni.

#### Jak získat zkorumpované prvky?

V době psaní tohoto článku je jediný způsob, jak získat **zkorumpovaný prvek**, točit v rámci hry systémem Summons. Každý prvek, který **točíte**, má 1% šanci být zkorumpován. To znamená, že zkorumpované verze již vzácných prvků jsou dvojnásobně vzácné.

Důležité je si uvědomit, že abyste mohli získat **zkorumpovaný prvek**, musíte mít úroveň 90 nebo vyšší. To zajistí, že se k nim mohou dostat pouze hráči ve fázi pozdější hry, což má smysl s ohledem na jejich vysokou úroveň síly.

Pokud máte zájem o více informací o tom, jak **zkorumpovat prvek v Elemental Dungeons**, můžete se podívat na náš článek na webu Droid Gamers.

### FAQ

1. Jaké jsou nejlepší strategie pro točení **zkorumpovaných prvků**?
2. Jaký je nejlepší postup pro dosažení úrovně 90 a možnost točení **zkorumpovaných prvků**?
3. Které jsou nejúčinnější kombinace **zkorumpovaných prvků** pro bojování ve hře Elemental Dungeons?

T

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-corrupt-an-element-elemental-dungeons/