Zlepši si své kempování s Jackery Explorer 500, nyní se slevou $150 v obchodě Walmart

Chystáte se na další kempování a chcete si zpříjemnit pobyt v přírodě? Pak máme pro vás skvělý tip! S bezpečnou a spolehlivou záložní energií od Jackery Explorer 500 se vám váš…

Zlepši si své kempování s Jackery Explorer 500, nyní se slevou $150 v obchodě Walmart

Chystáte se na další kempování a chcete si zpříjemnit pobyt v přírodě? Pak máme pro vás skvělý tip! S bezpečnou a spolehlivou záložní energií od Jackery Explorer 500 se vám váš výlet do přírody stane ještě pohodlnějším. Tato lehká přenosná energetická stanice je nyní k dostání se slevou 150 dolarů v obchodě Walmart.

Jackery Explorer 500 je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít zabezpečený zdroj energie v případě nouze nebo prostě jen chtějí mít na svých výletech pohodlí. S kapacitou 518 Wh dokáže tato power bank dobít vaše mobilní telefony, notebooky, svítilny i další elektroniku, kterou s sebou vezmete. Navíc je díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti ideální pro cestování.

Díky akční nabídce v obchodě Walmart si můžete tento skvělý pomocník pořídit za zvýhodněnou cenu a být tak připraveni na jakoukoli situaci během vašeho kempování. Nechte starosti o energii na Jackery Explorer 500 a užívejte si čas strávený v přírodě naplno.

Pokud máte ohledně Jackery Explorer 500 nějaké dotazy, mrkněte na naši FAQ sekci:

1. Jak dlouho vydrží Jackery Explorer 500 nabíjet zařízení?
Jackery Explorer 500 má kapacitu 518 Wh, což znamená, že dokáže dobít například mobilní telefon několikrát. Konkrétní doba závisí na spotřebě každého zařízení.

2. Jak dlouho trvá nabít Jackery Explorer 500?
Doba nabíjení se liší dle zdroje energie, ale obvykle trvá přibližně 7-8 hodin pomocí slunečního panelu nebo ze zásuvky doma.

3. Jaká je záruka na Jackery Explorer 500?
Jackery nabízí na své produkty 24-měsíční záruku, takže si můžete být jisti tím, že vaše investice je chráněna.

Nechte se inspirovat a vydejte se do přírody s Jackery Explorer 500!

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/jackery-explorer-500-150-dollars-off-walmart_id158513