Změna chování Philips Hue světel po výpadku proudu je nyní jednodušší

Philips Hue výrazně usnadnil možnost změny chování chytrých světel po ztrátě a opětovném obnovení napájení. Po nejnovější aktualizaci aplikace Hue pro Android můžete nyní **změnit chování po zapnutí** pro více světel…

Změna chování Philips Hue světel po výpadku proudu je nyní jednodušší

Philips Hue výrazně usnadnil možnost změny chování chytrých světel po ztrátě a opětovném obnovení napájení. Po nejnovější aktualizaci aplikace Hue pro Android můžete nyní **změnit chování po zapnutí** pro více světel najednou, což vám ušetří značné množství klepnutí.

Dříve bylo nutné nastavení chování po zapnutí pro každé světlo samostatně, což bylo časově náročné a nepohodlné. Nyní máte možnost tuto funkci změnit **pro více světel** najednou, což je velký krok vpřed pro uživatele Philips Hue.

Díky této aktualizaci můžete například nastavit, aby se po obnovení napájení všechna vaše světla automaticky zapnula na určitou intenzitu nebo barevnou teplotu. Tato nová možnost vám umožňuje **různorodé nastavení** chování vašich světel, což přináší ještě větší flexibilitu při ovládání vašeho osvětlení.

Pokud jste majitelem Philips Hue a používáte aplikaci pro Android, určitě si stáhněte **nejnovější aktualizaci** a vyzkoušejte tuto novou funkci pro **jednodušší správu** vašich chytrých světel.

FAQ:

1. Jaký je minimální systémový požadavek pro tuto novou funkci aplikace Hue?
– Minimální požadavek je Android verze 7.0 nebo vyšší.

2. Může tato funkce být použita i pro jednotlivá světla nebo pouze pro skupiny?
– Tato funkce je určena pro skupiny světel, ale stále můžete ručně nastavit chování po zapnutí pro jednotlivá světla.

3. Jak často se provádí aktualizace aplikace Philips Hue?
– Aktualizace aplikace Philips Hue jsou pravidelné a zahrnují nejen opravy chyb, ale i nové funkce pro uživatele. Doporučujeme pravidelně kontrolovat dostupné aktualizace v obchodě s aplikacemi.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/philips-hue-easier-to-change-power-outage/