Známe přesné datum odhalení Galaxy Note 8?

Galaxy Note 8 bylo očekáváno, že se odhalí právě na konferenci IFA 2017, ale již předem jsme avizovali, že může dojít k odhalení již před zahájením této konference a to z důvodu, aby měl Samsung náskok přes iPhone. Podle časopisu „Naver“ se odhaduje odhalení na 26. Srpna v New Yorku. Galaxy Note 7 byl odhalen […]

Samsung galaxy note 8 bude představen o něco dřív

Galaxy Note 8 bylo očekáváno, že se odhalí právě na konferenci IFA 2017, ale již předem jsme avizovali, že může dojít k odhalení již před zahájením této konference a to z důvodu, aby měl Samsung náskok přes iPhone.

Podle časopisu „Naver“ se odhaduje odhalení na 26. Srpna v New Yorku. Galaxy Note 7 byl odhalen 2. srpna, ale dopadlo to špatně. Jedná se tedy o téměř 1 měsíční posun, asi tak stejně, jak u Galaxy S8, který se vždy odhaloval na MWC 2017, ale tentokrát se odhalil ke konci Března.

Pravděpodobně za to může testování bezpečnosti mobilního telefonu.

Zpráva říká také o tom, že Galaxy Note 8 má obsahovat 6.3 palcový displej, s upraveným s-pen, duální kamerou a snímačem otisků prstů na zadní straně, tak jak to má Galaxy S8. Nicméně podle všeho tento snímač byl přesunut doprostřed zařízení z toho důvodu, že bylo velmi náročné na něho dosáhnout.