Vypnout reklamy

Známé velikost baterie u Mate 30 a Mate 30 Pro

Vydáno dne: 27.8.2019

Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro bude mít mnohem větší baterií a tedy 4500mAh. Telefon tak nabídne delší výdrž s AMOLED displejem.

Nový telefon Huawei Mate 30 a Mate 30 Pro má dorazit na trh již 19. září. Máme již spoustu fotografií tohoto telefonu a jeho designu. Telefon bude nabízen se 6.7 palcovým AMOLED displejem a poháněn je s čipem Kirin 990, 7nm čipem od Huawei HiSilicon vyroben firmou TSMC.

Není jisté, jestli firma Huawei nainstaluje na na nový telefon Android nebo HarmonyOS, ale máme k dispozici velikost baterie, která je dostatečně velká na 1 – 2 standardní provoz bez nabíjení. Telefon nabídne 4200mAh baterií.

Nabíjení s podporou bezdrátového nabíjení 25W

Jedná se prozatím o pouhé spekulace, že telefon bude podporovat 25W rychlé bezdrátové nabíjení. Oba modely však budou podporovat 55W rychlé nabíjení přes USB.

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Huawei se i přes problémy s vládou US daří a navýšila prodej o 50.3% v prvním čtvrtletí roku a nechala za sebou Apple. Firma se tak posunula na druhé místo v celosvětovém prodejním měřítku. Je potřeba říct, že na třetí místo se v posledním čtvrtletí dostala i další Čínská firma Oppo a tím posouvá firmu Apple až na čtvrté místo.

Původně v záři měla firma vydat skládaný telefon Mate X, ale nakonec dorazí až v listopadu.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš