Zpráva od LG: 3 Kvartál v propadu prodeje o 23%

Právě teď probíhá výsledková sezóna veškerých firem. Jde totiž o ukončení třetího finančního kvartálů a firmy tak zhodnocují své cash flow. Divize mobilních komunikací firmy LG se propadla v prodeji o 23%. Mobilní komunikační divize firmy LG má operativní ztrátů 389,4 miliónů dolarů pro třetí kvartál. Má to za následek slabé prodeje prémiových zařízení. LG […]

LG V20: UX 5.0+, Android 7.0

Právě teď probíhá výsledková sezóna veškerých firem. Jde totiž o ukončení třetího finančního kvartálů a firmy tak zhodnocují své cash flow. Divize mobilních komunikací firmy LG se propadla v prodeji o 23%.

Mobilní komunikační divize firmy LG má operativní ztrátů 389,4 miliónů dolarů pro třetí kvartál. Má to za následek slabé prodeje prémiových zařízení. LG od Července do září odeslalo 13,5 miliónů chytrých telefónů. Ve stejném období je tak zaznamenaný nárůst prodejů v severní Americe o 14%.

Společnost také věří v přísunu zákazníků díky problémům Galaxy Note 7.

Pro následující tři měsíce, které končí v prosinci se LG rozhodlo soustředit na zařízení LG V20 zároveň s K a X sérií. LG také dokončuje plány na změnu struktury své divize, aby se lépe dokázala přizpůsobit na změny.