Vypnout reklamy

ZTE plánuje 5G telefon v první polovině roku 2019

Vydáno dne: 10.1.2019

Další Čínská společnost si připravila 5G telefon pro první polovinu roku 2019. ZTE je firma, která byla na pokraji bankrotu, ale teď je na tom mnohem lépe. Má totiž ambiciózní plán pro rok 2019. Nechybí telefony 5G, nový Axon a nový Blade. Telefony nové generace budou oznámeny někdy v počátku tohoto roku a následně budou […]

Další Čínská společnost si připravila 5G telefon pro první polovinu roku 2019. ZTE je firma, která byla na pokraji bankrotu, ale teď je na tom mnohem lépe. Má totiž ambiciózní plán pro rok 2019.

Nechybí telefony 5G, nový Axon a nový Blade. Telefony nové generace budou oznámeny někdy v počátku tohoto roku a následně budou v prodeji. Podle všeho má telefon zvýšit prodeje společnosti pro druhou polovinu roku 2019.

ZTE 5G

ZTE 5G

ZTE už udělalo několik testů s 5G a to včetně volání, internetového prohlížení nebo zkouška zpráv přes WeChat. Zároveň obdrželi zelené stanovisko od Čínských autorit, že mohou 5G vyvíjet.

Nový vlajkový telefon bude pravděpodobně Axon. Díky novému silnému čipu se dočkáme kamery s umělou inteligencí, nízkou odezvou pro VR/AR.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: