ZTE je oficiálně zpátky ve hře. Axon 9 se objeví na IFA 2018

Všichni víme, co se stalo firmě ZTE. Ta měla zákaz používat veškeré technologie USA a to je systém Android a čip Qualcomm. Prakticky tak nemohli vyrábět telefony. Avšak tyto sankce byly opět odstraněny poté, co ZTE zaplatila vysokou pokutu a vyměnila vedení. Včera firma ZTE publikovala plakát, kde lidi láká na IFA 2018, kde se podle všeho […]

ZTE

Všichni víme, co se stalo firmě ZTE. Ta měla zákaz používat veškeré technologie USA a to je systém Android a čip Qualcomm. Prakticky tak nemohli vyrábět telefony. Avšak tyto sankce byly opět odstraněny poté, co ZTE zaplatila vysokou pokutu a vyměnila vedení.

Včera firma ZTE publikovala plakát, kde lidi láká na IFA 2018, kde se podle všeho má představit. Je zde informace o 5G a že se vše koná mezi 31. srpnem – 5. zářím. Znamená to, že firma ZTE přinese nový 5G telefon?

 

Další fotografie ukazuje obrovské číslo 9, což naznačuje na telefon Axon 9. ZTE má hodně práce s překopáním celého obrazu své firmy. Je potřeba oslnit novináře novinkou, tak aby se zapomnělo, co se stalo a mohli se dále soustředit na telefony. Pokud se to podařilo firmě Samsung poté, co jejich telefony vybouchly, tak ZTE to může zvládnout taktéž.

Axon 9 ZTE

Axon 9 ZTE

Zdroj