Vypnout reklamy

ZTE odhalil detaily ohledně MiFavor 10

Vydáno dne: 9.12.2019

ZTE dorazí s novým UI a to je MiFavor 10 založené na novém systému Android 10. Přichází se zaoblenými ikonkami a perfektním výkonem.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

ZTE nedávno odhalilo nejnovější UI s Android 10. Tento systém dorazí na nové telefony ZTE. K dispozici máme zajímavou infografiku. Tato informace byla poskytnuta na sociální sítí Weibo.

Infografika ZTE k OS MiFavor 10
Infografika ZTE k OS MiFavor 10

Ikonky a tmavý mód

MiFavor bude mít také nový tmavý mód, protože v dnešní době se jedná o trend. V noci se totiž lépe čte, když je tmavé pozadí s bílými písmeny. Zároveň tímto módem šetří systém baterií.

MiFavor 2
MiFavor 2

Krom toho nové UI dorazí s novějšími ikonkami, kterých je celkem 1600 a většina z nich má právě zakulacené rohy. MiFavor 10 je pravděpodobně optimalizován více na křivky, lepší přechody a ovládání gesty.

Témata a tapety

Aby toho nebylo málo, tak MiFavor 10 disponuje dynamickými tapetami. Krom toho je tady celkem 6 nových témat, ze kterých můžete vybírat.

Témata v novém MiFavor 10
Témata v novém MiFavor 10

Nechybí ani pohyblivé okénko, takže pokud sledujete nějaký film na mobilu, tak si zároveň můžete s někým psát a nemusíte se neustále přepínat.

MiFavor a nové popup okno
MiFavor a nové popup okno

Nové UI disponuje i vylepšeným AI a to tedy Z-Booster 2.0. MiFavor 10 má také přinést zlepšení v oblasti her a to včetně nízké odezvy.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky