ZTE Axon 9 Pro na high-res fotografií

Spekulace o telefonu ZTE Axon 9 jsou u konce. K dispozici je oficiální upoutávka na IFA 2018, která se koná v Berlíně. Vše potvrzeno na sociálním účtu Twitter a Weibo. Veškeré specifikace jsou stále pod pokličkou a společnost se rozhodla lákat na mobilní telefon právě fotografiemi ve vysokém rozlišení. Nemluvíme vůbec o rozmazaných fotkách, ale […]

ZTE Axon 9 Pro

Spekulace o telefonu ZTE Axon 9 jsou u konce. K dispozici je oficiální upoutávka na IFA 2018, která se koná v Berlíně. Vše potvrzeno na sociálním účtu Twitter a Weibo.

Veškeré specifikace jsou stále pod pokličkou a společnost se rozhodla lákat na mobilní telefon právě fotografiemi ve vysokém rozlišení. Nemluvíme vůbec o rozmazaných fotkách, ale o opravdu pěkných ZTE Axon 9 Pro renderech.

ZTE Axon 9 Pro

ZTE Axon 9 Pro

Telefon můžete vidět na fotografií výše. K dispozici bude bezrámečkový styl, zaoblené rohy, výřez v horní části telefonu. Zároveň vertikálně umístěný duální fotoaparát a se snímačem otisků prstů uprostřed.

ZTE a 5G síť

ZTE bude následovat moderní trendy a to právě s výřezem. Zároveň společnost upouští od náznaku na 5G inovaci, ale ještě nic není ztraceno a možná právě s 5G dorazí. Ještě každého docela zajímá, čím se telefon bude lišit mezi standardní verzí a verzi „Pro“. Zbývá už nějaký ten týden a pak se to celé dozvíme.

Zdroj