Ztracený dálkový ovladač Google TV už nebude příčinou frustrace

Malorážný obchodní gigant Walmart nedávno uvedl na trh svou novinku – Onn Google TV 4K Pro s impozantními vylepšeními a zajímavými novými funkcemi. Mezi jinými věcmi tento streamovací přístroj přichází s…

Ztracený dálkový ovladač Google TV už nebude příčinou frustrace

Malorážný obchodní gigant Walmart nedávno uvedl na trh svou novinku – Onn Google TV 4K Pro s impozantními vylepšeními a zajímavými novými funkcemi. Mezi jinými věcmi tento streamovací přístroj přichází s funkcí Najdi moje dálkové ovládání. Stačí stisknout malé tlačítko umístěné před streamovacím přístrojem a dálkové ovládání začne pípat a blikat svou malou LED diodou po dobu 30 sekund. Původně se předpokládalo, že Walmart přidal tuto funkci hledání ztraceného dálkového ovládání k modelu Onn Google TV 4K Pro. Nicméně, ve skutečnosti je tato funkce součástí Androidu 14 pro televize.

Tato nová funkce ztraceného dálkového ovládání je jistě skvělým přídavkem pro uživatele, kteří mají tendenci ztrácet svá dálková ovládání. Může to ušetřit spoustu času a frustrace, které by jinak byly spojeny s hledáním ztraceného dálkového ovládání pod polštářem nebo za sedačkou.

Pokud jste zvědaví na další novinky a vylepšení v oblasti streamování a chytrých zařízení, určitě byste měli sledovat novinky ohledně Androidu 14 pro televize a další produkty od společnosti Walmart.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jak funguje funkce Najdi moje dálkové ovládání na Onn Google TV 4K Pro?
– Stačí stisknout malé tlačítko na streamovacím přístroji a dálkové ovládání začne pípat a blikat LED diodou po dobu 30 sekund.

2. Je tato funkce dostupná pouze ve streamovacím přístroji Onn Google TV 4K Pro?
– Ne, tato funkce je součástí Androidu 14 pro televize a může být implementována i v jiných zařízeních.

3. Jak mohu získat Onn Google TV 4K Pro s funkcí Najdi moje dálkové ovládání?
– Produkt je k dispozici na stránkách společnosti Walmart a dalších prodejních kanálech. Buďte ve střehu na další updaty a novinky v oblasti streamování a chytrých zařízení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/finding-your-google-tv-lost-remote-soon-become-less-frustrating/