Vypnout reklamy

Ztracený telefon Samsung půjde najít i když bude offline.

Vydáno dne: 30.9.2020

Samsung má novou funkci ve vyhledávání ztraceného telefonu. Telefon nemusí být ani online. Může být klidně offline a ostatní Galaxy telefony vám ho pomohou najít.


Samsung nabízí funkci “Find My Mobile”, která má najít váš chytrý telefon. Můžete si tak odemknout svůj telefon s funkcí “Find My Mobile” i v případě, že ztratíte heslo, PIN. Ztracené zařízení musí být v účtu Samsung. Ale co dělat, když je telefon offline?

Podle XDA Maxe Weinbacha Samsung přidává novou funkci do “Find My Mobile”, tato funkce se bude zakládat na jiných vlastníků Galaxy telefonu, které pomohou v tomto hledání. Tuto funkci pak zapnete tak, že najedete na stránku a v horní části zvolíte offline finding. Ta pomůže najít tento telefon za pomocí jiných Galaxy zařízení i přesto, že Váš telefon je offline.

Ztracený Smaunsung telefon lze snadno najít.
Ztracený Smaunsung telefon lze snadno najít.

Tímto způsobem lze nalézt telefon, hodinky, sluchátka. Pokud tedy telefon je poblíž jiného Galaxy telefonu, tak se Vám zobrazí a to i přesto, že je telefon offline.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy s průhledným displejem

Samsung Gaalxy bude mít průhledný displej. Kdy takový telefon dorazí na trh není jasné, ale Samsung má na svůj telefon Přečíst si více

Prodej chytrých telefonu se drasticky propadl ve druhém čtvrtletí 2020
Samsung firma

Samsungu sice poklesly prodeje ve druhém čtvrtletí nejvíce, ale i tak si udržel první pozici. Nyní se však dostává zase Přečíst si více

Sluchátka Samsung Galaxy Buds se přehřívají?
Samsung Galaxy Buds Live

Sluchátka Samsung Galaxy Buds se podle všeho přehřívají a nedají se používat na přímém slunci, protože neustále pípají.

Samsung pracuje na dostupném skládaném telefonu
Samsung Galaxy Fold 2

Samsung pracuje na dostupnějším mobilním telefonu. Má se jednat o telefon, který bude mít cenovku možná pod 900$.

Tágy: