Vypnout reklamy

Ty nejlepší hry za poslední týden opět tady. Vyberte si, jestli chcete zachraňovat lidstvo v zombie hře nebo rozstřílet pár nepřátel v Call of Duty.

Další týden za námi, který byl napěchovaný zajímavými hrami. Pokud jste tedy něco prošvihli, tak dnes to můžete napravit.

Call of Duty Mobile

Hru si stáhnete zde

Vyšla konečně verze Call of Duty pro mobilní telefony. Zahrajte si tedy s kamarády parádní střílečku na svém mobilu a neustále se pokuste zdokonalovat.

Car Wrackers

Hra ke stažení zdarma

Nebezpečný závod, který vás úplně pohltí. Hra nabízí spoustu vylepšení pro váš vůz, ale zároveň musíte sestřelovat své nepřátele. Hru si můžete stáhnout jako samostatný APK soubor.

Hra Project Mutant

Hra ke stažení zdarma na mobil

V této hře budete muset zachránit lidstvo. Šíří se nebezpečný virus a přežít všechny mutanty, kteří tady jsou. Popadněte silné zbraně a rozstřílejte je.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.