Vypnout reklamy

#14 Souhrn android novinek

Vydáno dne: 10.11.2019

Máme tady další souhrn zajímavých novinek, kde se představují nové čipy, telefony, ale zároveň se obnovuje stará spolupráce s Huawei.

Tento týden byl na novinky docela plný. Jednalo se například o problémy se snímačem otisků prstů u telefonu Galaxy S10, kdy se telefon dokázal odemknout přes sklíčko s jakýmkoliv prstem, což bylo bezpečnostní riziko.

Další zprávou je například to, že funkce Live HDR+ a Dual Exposure nedorazí na starší pixel telefony, jelikož nemají podporu nejnovějšího ARCore, což je škoda. Víme o novém čipu Qualcomm Snapdragon 735, který má dorazit do telefonu střední třídy a v testu se také objevil Pixel 4 telefon. Jednalo se o test fotoaparátu v DxOMark.

Samsung představil nový čip, který bude v nových vlajkových telefonech. Jedná se o čip Samsung Exynos.

Dorazil i telefon Xiaomi Mi CC9 Pro a do Evropy se dostane jako Mi Note už 15. listopadu. U Pixel telefonu je problém ten, že se přepne na 60Hz ve chvíli, kdy je jas pod 75%. Vše kvůli šetření baterie.

Firma Samsung odhalila novou RAM o velikosti 12GB a úložiště UFS 3.0. Nový Exynos 990 bude mít podporu displeje 120Hz.Společnost ARM obnovuje spolupráci s Huawei, jelikož se nejedná o Americkou technologií.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)