Vypnout reklamy

Máme tady další souhrn android her těch nejlepších her za poslední týden. K dispozici máme akční gamesy s multiplayerem i singlplayer módem.

Europe Front Online

Hra ke stažení

Jedná se o hru, která se odehrává ve druhé světové válce. Jsou zde náročné mise, kde je potřeba vylepšovat své schopnosti. Na výběr máte z klasického vojáka, podpory, inženýra nebo odstřelovače.

Zombieland Double Tapper

Stáhněte si hru již brzy

Jedná se o oficiální zombieland hru, která je postavena na nynějším filmu Zombieland: Double Tap. Ten dorazí do kin v říjnu. Hra je usazena do post-apokalyptického světa, kde se svými hrdiny ničíte veškeré zombie.

Deadrite Hunt

Stahujte android hru

Nová android hra, kde je potřeba opět bojovat proti krvežíznivým zombie nepřátelům a osvobodit ty, kteří přežili. Planeta Země je úplně zničena. K dispozici máte motorovou pilu. Hra nabízí online mód, kde jsou souboje 4 na 1.

https://www.youtube.com/watch?v=cpC2TRIaExA

Taxi City 1988

Stahujte android hru

Staňte se řidičem Taxi služby, kde musíte dojet do cíle ve výborném čase. Hra disponuje také hrou pro více hráčů. Své peníze pak investujete do lepších vozidel a nikoliv do úprav.

Hra Taxi City 1988
Hra Taxi City 1988

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.