3 Aplikace na android – Červen 2016

Pojďme si shrnout, jaký byl červen v podání android aplikací. Aplikací je méně, než je tomu u Android her, proto u nás moc často aplikace neuvidíte, ale vždy si je shrneme na konci měsíce. ADW Launcher 2.0 – aplikace Po třech letech naprostého ticha se ADW Launcher opět vrací na mobilní telefonu. Tentokrát však ve […]

Footej Camera

Pojďme si shrnout, jaký byl červen v podání android aplikací. Aplikací je méně, než je tomu u Android her, proto u nás moc často aplikace neuvidíte, ale vždy si je shrneme na konci měsíce.

ADW Launcher 2.0 – aplikace

Po třech letech naprostého ticha se ADW Launcher opět vrací na mobilní telefonu. Tentokrát však ve verzi 2.0 a ještě v beta verzi. Nový Launcher obsahuje novinky včetně vlastních změn widgetů. Je tady i nový zálohový manažer.

https://play.google.com/apps/testing/org.adw.launcher

Aplikace na mobil – Boomerang Notification

Tento plugin je dostupný na Google Chrome. Slouží jako rozšíření pro Google Gmail. Jedná se o to, že vás dokáže informovat o tom, co máte později udělat. Dá se také využívat na to, abyste zprávu poslali později nebo aby vám přišlo upozornění, že daný uživatel si email otevřel.

Boomerang Notifikace ke stažení

Boomerang Notifikace ke stažení

The app was not found in the store. 🙁

Footej Camera

Vytvářejte naprosto úžasné fotografie. Jedná se o API Camera 2. Jedná se o téměř podobný software, kterým disponuje OnePlus 3. Vytvářejte lepší fotografie v lepší kvalitě.

Footej Camera

Footej Camera

Aplikaci stáhnete níže

  • 9.5/10
    Kvalita aplikací - 9.5/10
  • 9/10
    Využitelnost aplikací - 9/10
9.3/10

Pouze několik úvodních vět

Každý si z těchto aplikací vybere. Fotografie, správa emailu nebo vylepšení uživatelského prostředí telefonu.

Sending
User Review
0 (0 votes)