Vypnout reklamy

Android hry se měsíc od měsíce lepší. Disponují lepším grafickým zpracováním, které se velmi podobají konzolím. Zároveň se však jejich ovládání mění a v některých případech si už nevystačíte s pouhým dotykovým displejem a budete potřebovat k tomu všemu i externí zařízení. Hra Booster Raiders Jedná se o novou arkádovku, která byly vyvinuta vývojáři Halfbrick […]

Android hry se měsíc od měsíce lepší. Disponují lepším grafickým zpracováním, které se velmi podobají konzolím. Zároveň se však jejich ovládání mění a v některých případech si už nevystačíte s pouhým dotykovým displejem a budete potřebovat k tomu všemu i externí zařízení.

Hra Booster Raiders

Jedná se o novou arkádovku, která byly vyvinuta vývojáři Halfbrick Studios. Právě tito vývojáři vytvořili android hru Fruit Ninja, Dan the Man a Jetpack Joyride. Dnes budete bojovat proti ostatním hrdinům z předešlých mobilních her Halfbrick Studios Games. K dispozici jsou tři herní módy včetně regulérního závodního módu, UFO módu a dalších. V této chvíli je k dispozici beta verze, takže narazíte na pár chyb.

Android logická hra Cube Escape: Paradox

Jedná se o jednu z populárních logických her. Tentokrát se jedná o únikovou gamesu, kde jsou skryté objekty, hádanky a různá dobrodružství. Vše se odehrává v decentním příběhu do kterého vám promlouvá tichý hlas. Soundtrack hry je vcelku dobrý, ale k dispozici máte pouze dvě epizody. První epizoda je zdarma a druhá za 1.99$.

Hra na tablet Hungry Dragon

Android hra se řadí mezi akční arkádové hry. Létáte s dráčkem a pojídáte veškeré lidi okolo. Procestujte celý 2D svět. Hra disponuje jednoduchou mechanikou ovládání, možnosti si odemknout další dráčky a spoustu jiných elementů. Nejedná se ani o komplexní nebo hlubokou hru. Jedná se sice o hru zdarma, ale uvnitř jsou prvky k zaplacení (tedy pokud chcete).

Sportovní hra New Star Manager

Jedná se o nový simulátor sportovní fotbalové hry. Prakticky budete řídit budoucnost týmu New Star FC. Jedná se o fiktivní fotbalový klub. Máte pod palcem zařízení, hráče a spoustu dalšího. Hra vás taktéž nechá hrát za fotbalistu, pokud budete chtít. Ovládání je jednoduché, ale grafika není tak dobra, jako u FIFA.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.