Vypnout reklamy

4 nové android hry za září 2018

Vydáno dne: 24.9.2018

Android hry se měsíc od měsíce lepší. Disponují lepším grafickým zpracováním, které se velmi podobají konzolím. Zároveň se však jejich ovládání mění a v některých případech si už nevystačíte s pouhým dotykovým displejem a budete potřebovat k tomu všemu i externí zařízení. Hra Booster Raiders Jedná se o novou arkádovku, která byly vyvinuta vývojáři Halfbrick […]

Android hry se měsíc od měsíce lepší. Disponují lepším grafickým zpracováním, které se velmi podobají konzolím. Zároveň se však jejich ovládání mění a v některých případech si už nevystačíte s pouhým dotykovým displejem a budete potřebovat k tomu všemu i externí zařízení.

Hra Booster Raiders

Jedná se o novou arkádovku, která byly vyvinuta vývojáři Halfbrick Studios. Právě tito vývojáři vytvořili android hru Fruit Ninja, Dan the Man a Jetpack Joyride. Dnes budete bojovat proti ostatním hrdinům z předešlých mobilních her Halfbrick Studios Games. K dispozici jsou tři herní módy včetně regulérního závodního módu, UFO módu a dalších. V této chvíli je k dispozici beta verze, takže narazíte na pár chyb.

Android logická hra Cube Escape: Paradox

Jedná se o jednu z populárních logických her. Tentokrát se jedná o únikovou gamesu, kde jsou skryté objekty, hádanky a různá dobrodružství. Vše se odehrává v decentním příběhu do kterého vám promlouvá tichý hlas. Soundtrack hry je vcelku dobrý, ale k dispozici máte pouze dvě epizody. První epizoda je zdarma a druhá za 1.99$.

Hra na tablet Hungry Dragon

Android hra se řadí mezi akční arkádové hry. Létáte s dráčkem a pojídáte veškeré lidi okolo. Procestujte celý 2D svět. Hra disponuje jednoduchou mechanikou ovládání, možnosti si odemknout další dráčky a spoustu jiných elementů. Nejedná se ani o komplexní nebo hlubokou hru. Jedná se sice o hru zdarma, ale uvnitř jsou prvky k zaplacení (tedy pokud chcete).

Sportovní hra New Star Manager

Jedná se o nový simulátor sportovní fotbalové hry. Prakticky budete řídit budoucnost týmu New Star FC. Jedná se o fiktivní fotbalový klub. Máte pod palcem zařízení, hráče a spoustu dalšího. Hra vás taktéž nechá hrát za fotbalistu, pokud budete chtít. Ovládání je jednoduché, ale grafika není tak dobra, jako u FIFA.

Další zajímavé příspěvky
Ty nejlepší android hry 2019
Call of Duty Mobile zombie mód

Výborné android hry z roku 2019 i s novým obsahem k dispozici. Hry, které stojí za to si je zahrát Přečíst si více

Souhrn her: Hungry Shark, FarmVille 2 a Pirate Survival Island
Hra FarmVille 2: Tropic Escape

Souhrn her Hungry Shark, FarmVille 2 a Pirate Survival Island. Zahrajte si ty nejlepší hry posledního týdne.

Souhrn týdne: Football Manager 20, GRID Autosport, Manor Cafe
Android hra Grid Autosport

Pokud jste celý týden nestíhali novinky v oblasti android her, tak právě dnes si je můžete stáhnout a zahrát. Skvělé Přečíst si více

Jaké herní pecky pro Vás máme?
Hra Battle Breakers na mobil

K dispozici máme opětovně parádní souhrn TOP android her za poslední týden. Nechybí hry pro více hráčů nebo například oddechovka.

Tágy: