Vypnout reklamy

Sportovní hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hra Blackout Football Manager

V této hře budete muset rozvrhnout jednotlivé hráče na herní ploše tak, abyste strategicky vyhráli. Staňte se manažerem svého týmu a shánějte talenty.

Hra Board Soccer

Zajímavá hra, kde budete odpalovat míček do brány soupeře, ale nejde jen tak o ledajakou fotbalovou hru. Všichni hráči jsou přikovaní na své místo a pohybovat lze s brankářem do stran. Své hráče můžete natahovat tak, abyste míč odpálili.

Hra Ace Angler: Fishing Spirits M

Jde o populární Japonskou hru, která se dostala na mobilní telefony právě z Nintendo Switch. Optimalizovaná je dostatečně a právě na dotykové ovládání. Nakupujte si lepší háčky pro lovení ryb a získávejte ocenění.

Hra Real Snooker 3D

Jedná se o zábavnou hru, kde je potřeba získat vysoké skóre a to tak, že dostanete jednotlivé koule na své místo. Dejte se do toho.

Hra Top Football Manager 2023

Skvělá hra, ve které budete muset porazit své soupeře a vybudovat si opravdu silný tým, se kterým porazíte své protihráče. Přetáhněte si na svou stranu nejlepší hráče.

Hra FIFA Mobile

Zahrajte si parádní hru FIFA, kde se vydáte na hrací pole, kde budete muset najít způsob, jak porazit své protihráče. Rychle, snadno a bez problému.