4 tipy na nákup Vánočních dárku od Huawei

K dispozici máme návrh na Vánoční dárky od společnosti Huawei. Určitě doporučujeme si mezi těmito produkty výběr rozmyslet. K dispozici máme k ním i různé články.

Huawei Watch GT2

Vánoce se nezadržitelně blíží a spousta lidí již začala nakupovat dárky. Vše začalo výprodejem na Black Friday. Od té doby se bere, že začíná nákupní Vánoční sezóna.

K dispozici máme čtyři žhavé tipy od Huawei, pokud tuto značku máte rádi.

nova 5T

Huawei nova 5T
Huawei nova 5T

Jedná se o nový přírůstek do rodiny stylových chytrých telefonu. Tento telefon má zájmena pětinásobný fotoaparát pro ultra ostré snímky. Selfie fotoaparát je netradičně umístěn v displeji na jeho rohu. Avšak telefon má podporu rychlého nabíjení, kdy za 30 minut nabije telefon na 50%. Telefon stojí 9 999,- Kč

FreeBuds 3

FreeBuds 3
FreeBuds 3

Stylová sluchátka, která jsou ideálním dárkem pro milovníky stylu a kvalitní hudby. Aerodynamický tvar mikrofonu dokáže potlačit šum větru a snížit tak hluk okolí. Navíc jsou ergonomicky tvarovaná, takže komfort v uších je zajištěn. Sluchátka vydrží až 20 hodin a prodávají se za 4 799,- Kč.

Watch GT2

Huawei Watch GT2
Huawei Watch GT2

Chytré hodinky Watch GT 2 vás namotivují k pohybu i během zimy. Je zde například režim osobního trenéra, který podporuje až 15 režimů. K dispozici je monitoring na 190 různých dat. Hodinky nemají konkurenci a prodávají se za 5999,- Kč.

Band 4

Intuitivní ovládání dělá ze sportovního náramku Huawei Band 4. Band 4 také monitoruje srdeční frekvenci během celého dne a vydrží až 9 dní. Tento náramek se prodává za pouhých 999,- Kč.