Vypnout reklamy

Huawei Watch GT2 oficiálně

Vydáno dne: 20.9.2019

Chytré hodinky Watch GT2 byly oficiálně představeny. Hodinky disponují vlastním systéme Huawei Lite a nabízí také spoustu nových funkcí a technologií.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nové chytré hodinky od společnosti Huawei oficiálně představeny. Jedná se tedy o Watch GT2, které nabízejí podobnou tvář, jako předešlé hodinky. Hodinky nabídnou prodlouženou životnost baterie s novým Kirin A1.

Nové Watch GT2 budou dostupné se 42mm a 46mm velikostech a s displejem 1.39 palců OLED.

Čip Kirin A1 bude pohánět celý systém těchto hodinek a díky novému čipu může Huawei nabídnou nižší spotřebu energie, což má za následek delší výdrž a stabilnější Bluetooth připojení. Podle všeho Huawei dokáže udržet hodinky připojené k jinému zařízení na 150 metrů.

Huawei Watch GT2
Huawei Watch GT2

Verze se 42mm cyferníkem nabídne 16MB RAM a 4GB úložiště, kdežto 46mm bude mít 32MB RAM. Není to moc, ale hodinky poběží na vlastním systému Huawei a to Huawei Lite. Stále však mají podporu Android i iOS telefonu.

Technologie

Watch GT2 nabízí Bluetooth 5.1 a snímač tepu, GPS, gyroskop. Větší verze dorazí také s mikrofonem a reproduktorem. Hodinky dokážou rozpoznat až 15 sportů a tep dokáže snímat i pod vodou. Dále je tady sledování vašeho spánku s novou technologií Huawei TruSleep 2.0.

Podle Huawei vydrží tyto hodinky Watch GT2 alespoň 14 dní s typickou výdrží 30 hodin s GPS módem. 42mm verze nabídne 215mAh baterií a 46mm verze zase 455mAh baterií.

Hodinky Watch GT2 se začnou prodávat příští měsíc. V Česku budou stát okolo 5999,- Kč od 22. října.

Zdroj: Tisková zpráva

Buroň Tomáš

Populární příspěvky