Vypnout reklamy

5 her, které jste si museli v roce 2018 zahrát

Android hry pro rok 2018

Rok 2018 je u konce a máme tady rok 2019, který si pro nás přichystá určitě spoustu překvapení. V mobilních technologiích to bude zájmena díra v displeji nebo rozšíření 5G sítě díky novým čipům. Avšak věříme, že dorazí další herní telefony a hry na mobil budou mít lepší kvalitu a dostanou se na úroveň konzolových her.

PUBG Mobile

Podle hráčů se jedná o nejoblíbenější hru roku. Důvodem je svoboda, hratelnost, multiplayer a parádní grafické zpracování. Třeba Fortnite vyšlo později a exkluzivně na Samsung. Pak ovšem i normálně, ale na mobilních telefonech neměla hra takový ohlas jako na konzolích a PC.

PUBG Mobile má kvalitní grafické zpracování, jednoduchá ovládání a spoustu výzev, které musíte překonat.

Florence

Jedná se o oblíbenou hru, která je pouze na mobilních telefonech. Příběh pojednává o dívce, která se vyrovnává se ztrátou, láskou a celkově životem. Je velmi emotivní a vše přenáší na vás. Hru si oblíbily zájmena dívky.

Alto Odyssey

Jedná se o vizuálně propracovanou hru, která vás nezklame. Přinejmenším se v této hře perfektně odreagujete. K dispozici je několik funkcí a mechanik, které vám pomohou se propracovat dále.

Old School RuneScape

Ti z vás, kteří hru znají z PC, tak se vám vrátí vzpomínky. Hru si každý oblíbil, každý ji hrál. Problémem bylo, že hru následně převálcovala MMORPG hra World of Warcraft. Nicméně i po 18 letech je tato hra kvalitní a zábavná. Avšak je jasné, že graficky není nikterak na high-end prémiové úrovní.

The Room: Old Sins

Jedná se o logickou hru, která je roztomilá, strašidelná a vše v jednom. Vše se odehrává v domě panenek, kde docela straší. Je zde hezké grafické zpracování a vůbec se za vizuální zpracování nemusí stydět. Přijďte se bát.