6 nejpodivnějších telefonních „cameí“ na plátně: od RED Hydrogen One po Nokia N93i

Smartphony se staly nedílnou součástí filmů a televize. A není se čemu divit – přece jen smartphone máme neustále u sebe. Někdy jsou tyto produkty umístěny v ději smysluplně a využívají…

6 nejpodivnějších telefonních "cameí" na plátně: od RED Hydrogen One po Nokia N93i

Smartphony se staly nedílnou součástí filmů a televize. A není se čemu divit – přece jen smartphone máme neustále u sebe. Někdy jsou tyto produkty umístěny v ději smysluplně a využívají některé z nejlepších telefonů, které jsou aktuálně k dispozici, a jindy to působí jako náhodné vložení. Jednou z mých oblíbených zábav je hledat ve filmech a seriálech podivné telefony, a dnes si představíme šest takových.

Prvním telefonem, který mi v hlavě napadne, je **Nokia 3310**. Tento klasický telefon se objevil v mnoha filmech a seriálech, ačkoliv už je zastaralý a nedokáže být v dnešní době konkurenceschopný. Dalším exotickým modelem je **BlackBerry Bold 9900**. Tento telefon s fyzickou klávesnicí se může zdát zastaralý, ale stále má své místo ve filmovém světě. Velkou pozornost získal také **iPhone X**, který se objevil v mnoha hollywoodských snímcích.

Ať už jsou tyto telefony použity z důvodu nostalgie nebo záměrně pro komediální efekt, není pochyb o tom, že přidávají do děje zajímavý prvek.

**FAQ:**

1. Proč jsou smartphony často zobrazovány v mediálních dílech?
– Smartphony jsou běžnou součástí našeho života a jejich použití ve filmech a seriálech přidává autenticitu.
2. Které telefony se nejčastěji objevují ve filmech?
– Mezi nejpopulárnější patří telefony z řady iPhone a Samsung Galaxy.
3. Jsou telefony ve filmech vždy aktuálními modely?
– Někdy jsou telefony v obrazech starší modely, což může být záměrné rozhodnutí režiséra nebo scenáristy z estetických či nostalgických důvodů.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/weirdest-phones-to-show-up-in-movies-tv/