Vypnout reklamy

6 TOP her pro více hráčů 2020

Vydáno dne: 19.2.2021

Herní pecky za rok 2020 jsou tady. Podívejte se, kterých 6 mobilních her v oblasti hry pro více hráčů byly ty nejlepší nebo alespoň, co si my myslíme.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Rok 2020 je za námi a tak se zkusíme poohlédnout, co nám tento rok dal za zábavné hry pro více hráčů. Mobilní hraní se čím dál tím více rozmáhá a výrobci telefonu na to slyší a proto umísťují na trh herní telefony a i do klasických mobilů vkládají silné čipy. Například takové AMD bude mít grafický čip v čipech Exynos od Samsungu.

Dead by Daylight Mobile

Hra Dead by Daylight je na PC už delší dobu, ale nyní zamířila i na mobilní telefony. Pokud se vám líbí typ her jako je pátek třináctého a rád masakrujete lidi s motorovou pilou, tak určitě byste tuto hru pro více hráčů neměli minout. Bojujte ve čtyřech lidech (přeživší) proti jednomu, kdo vás bude lovit.

Stahujte hru nebo aplikaci

Evo Echoes

Určitě pokud máte rádi strategickou MMORPG hru Eve Online, tak tuto mobilní verzi nesmíte minout. Opětovně se jedná o otevřený svět ve vesmíru. Není sice tak kvalitní, jako jeho PC verze, ale i tak vám nabídne spoustu možností. Souboje ve hře jsou opravdu skvělé a grafická stránka hry není vůbec špatná.

Stahujte hru nebo aplikaci

EVE Echoes
Price: Free+

KartRider Rush+

Jedná se o zábavnou hru, která svou hratelnosti překonává klasiku jako je Mario Kart Tour. Ve hře nejsou klasické postavičky od Nintendo. Má zajímavou grafiku a ovládání je mnohem více příjemnější, než u Mario Kart Tour. Krom toho je tady příběhový mód, spousta výzev a několik dalších módů.

Stahujte hru nebo aplikaci

KartRider Rush+
Price: Free+

Shadow Fight Arena

Bojová android hra, ve které si budete muset zapamatovat několik kombinací tlačítek pro úspěšné souboje. Půjdete proti nepříteli napřímo. Je to absolutní podívaná a to díky high-end grafice a hlavně spoustě možnostem.

Stahujte hru nebo aplikaci

League of Legends: Wild Rift

Určitě nesmíme zapomenout na populární MOBA hru a to je League of Legends, která minulý rok po dlouhém vývoji vyšla. Zahrajte si tak klasiku od Riot Games na mobilním telefonu. Jedná se sice stále o beta verzi, která je otevřená pro Evropský a Asijský trh, ale zpětná vazba na nynější verzi je opravdu pozitivní.

Stahujte hru nebo aplikaci

Shadow War Games

Vývojáři v Madfinger udělali excelentní práci. Přivedli tak lehce konzolové hraní na mobilní telefony a to s titulem Shadowgun War Games. Jedná se o taktickou FPS hru, která se dobře hraje i na malém displeji. Dalo by se říct, že se jedná o menší Overwatch. Jsou zde vytvořeny různé mapy a s týmem můžete komunikovat textem nebo přímo hlasem.

Stahujte hru nebo aplikaci

Buroň Tomáš

Populární příspěvky