7. května se představí Pixel 3a a Pixel 3a XL

Google již 7. května představí telefony Pixel 3a a Pixel 3a XL. Ještě předtím se můžeme těšit na nové objekty v rozšířené realitě od Marvelu.

Google již oznámil, že kromě nových telefonu představí i nové animace pro rozšířenou realitu. Tyto nové objekty se objeví na telefonech Pixel. K dispozici máme třeba Thora, Kapitána Ameriku, Iron Man, Hulka a spoustu dalších postav z Marvelu.

Tito noví hrdinové se objeví 26. dubna. Stačí pak otevřít kameru Pixel zařízení a kliknout na více – >playground, kde si vyberete své vlastní rozšířené postavy ve spodní části obrazovky. Dovolí vám si nainstalovat tento balíček nových hrdinů a následně je přidávat na obrazovku.

Google vydal nové video právě k této aktualizaci.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=9fMRXLl1OYA&ab_channel=MadebyGoogle

Krom toho také sdělili, že právě telefony střední třídy Pixel 3a a Pixel 3a XL budou odhaleny 7. května. Ceny telefonu Pixel 3a se mají pohybovat od 500$ USD až 600$ USD záleží podle varianty.

Google I/O započne právě 7. května

Telefony mohou mít úspěch právě z důvodu nízké ceny a vlajkových specifikacích. Oba telefony budou mít totiž podobné zadní kamerový senzory a Pixel Visual jádro pro zpracování obrazu.

Oba telefony budou poháněny čipem Snapdragon 670, 4GB RAM a 5.6 palcovým displejem s rozlišením 1080 x 2160px, 64GB interní paměti a 2915mAh baterií. Větší varianta XL dorazí se 6 palcovým displejem 1080 x 2220px rozlišením, 64GB/128GB. Oba modely dorazí se 3.5mm audio sluchátky.

Krom nových telefonu uslyšíme i o novém Android Q, chytrém displeji Google a mnohem více. Nová generace Pixel 4 telefonu nebude představena až do října, kdy má na trh dorazit.