Vypnout reklamy

Aftermagic: Vylepšuj svůj deck a vytvářej strategické synergy v roguelike karetním bojovníku na iOS a Androidu

V minulém týdnu slíbeným způsobem společnost Golden Dragon Games oficiálně spustila hru Aftermagic, která umožňuje všem získat tuto roguelike kartovou hru na iOS a Android. Můžete se těšit na vzrušující PvE…

Aftermagic: Vylepšuj svůj deck a vytvářej strategické synergy v roguelike karetním bojovníku na iOS a Androidu

V minulém týdnu slíbeným způsobem společnost Golden Dragon Games oficiálně spustila hru Aftermagic, která umožňuje všem získat tuto roguelike kartovou hru na iOS a Android. Můžete se těšit na vzrušující PvE bitvy po celém živém fantasy světě, kdy budete tvořit kombinace karet, abyste přežili neustále se měnící svět.

V Aftermagic budete budovat a vylepšovat svůj balíček a využívat dovedností a schopností každé karty, abyste přemohli své nepřátele. Vzhledem k roguelike povaze hry tu čeká překvapení za každým rohem, takže je důležité ovládnout synergie vašeho balíčku, abyste byli vždy připraveni na nadcházející bitvu.

Pokud rádi hrajete karetní hry a máte rádi dobrodružství, Aftermagic je pro vás tou pravou volbou. Staňte se mistrem synergii karet a pronikněte do tajemného světa plného nebezpečí a vzrušení. Stáhněte si hru ještě dnes a vydejte se do neznámých končin!

FAQ:

1. Jaké platformy jsou podporovány pro hru Aftermagic?
Aftermagic je dostupný pro zařízení s operačním systémem iOS a Android.

2. Jaká je hlavní herní mechanika ve hře Aftermagic?
Hlavní herní mechanika spočívá v budování a vylepšování karetního balíčku a využívání dovedností a schopností jednotlivých karet k překonání nepřátel.

3. Jak často se můžeme těšit na aktualizace ve hře Aftermagic?
Tým Golden Dragon Games plánuje pravidelné aktualizace hry s novým obsahem, funkcemi a opravami chyb, aby hráči měli stále co nového objevovat. Sledujte sociální sítě a oficiální stránky hry pro nejnovější informace.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/aftermagic/out-now/