Vypnout reklamy

Umělá inteligence u kamery Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 pozvánka

Je zde další únik informací a tentokrát se jedná o Huawei Mate 20 Pro. Lidé z XDA-Developers odhalili některé funkce, které můžete očekávat v novém mobilním telefonu Huawei Mate 20 Pro. Veškeré informace jsou založené na jednom souboru, který rozebrali do sebemenšího detailu.

Je samozřejmě možné, že veškeré funkce, které byly odhaleny, tak se nakonec nedostanou do finální fáze softwaru a v telefonu při prodeji nemusí být. Ve chvíli, kdy je všechno ve výrobě, tak se spousta věcí změní. Nezapomínejte získat bonusovy-kod.com. Důvodem je právě třeba nekompatibilita s ostatními funkcemi a jelikož se vydání blíží, tak místo, aby vše předělali, tak je rychlejší funkci odstranit. V opačném případě by tak telefon nemusel nikdy vyjít.

Bokeh efekt u videí

Podle posledních informací Huawei Mate 20 Pro dokáže nahrávat video s bokeh efektem, které lze použít většinou pouze při focení. Tato informace je obsažena ve funkcích VideoBokenSpotShapeSupported a VideoBokehSpotShapeValueSupported. Vypadá to spíše na to, že  je funkce stále nedokončená.

Bokeh video nahrávání s Mate 20 Pro

Bokeh video nahrávání s Mate 20 Pro

Chytrý zoom

Další funkcí je chytrý Zoom. Tato novinka automaticky nastaví správný zoom při nahrávání videa a udrží objekt vycentrovaný. Podle kódu to vypadá na to, že mód bude potřebovat nahrávání minimálně v rozlišení 1080p a umělá inteligence „Cinema(vysvětlení v následujícím odstavci) musí být vypnutá a mód „Beauty“ nastaven na úroveň 0. Takto to vyplývá z podmínek kódu. Stejně jako první funkce, tak ani tato funkce nebude fungovat v nynějším rozpoložení, takže se ještě hodně změní.

Umělá inteligence Cinema

V odstavci výše jsme zmínili funkci umělé inteligence „Cinema“. Jedná se o další funkci, která ještě nebyla odhalena. Čip Kirin 980 dokáže rozpoznávat objekty v reálném čase, což umožňuje aplikovat na videa filtry „Cinema“ v reálném čase. Nynější výpis filtrů je: AI Color, Blur (rozmazání), Filter, Hitchcock a Nostalgia.

Huawei Mate 20 a Cinema filtry

Huawei Mate 20 a Cinema filtry

Mód pod vodou

Huawei má zároveň myšlenku s představením módu pod vodou. V dnešní době má spousta chytrých telefonu krytí proti poškození vodou, avšak stále se nedoporučuje, aby se lidé s telefonem potápěli, protože riskují poškození. Zároveň si musíte dávat pozor, jelikož veškeré interní testy jsou prováděny ve sladké vodě. Ve slané vodě se vše chová jinak, a tak výrobci ani nedoporučují s telefonem chodit do slané vody.

Huawei s podvodním módem

Huawei s podvodním módem

Nicméně Huawei chce jít s mobilem pod vodu a vymyslelo způsob s plastovým sáčkem, se kterým bude telefon na suchu a vy můžete bez problému fotit v podvodním světě s novým módem. 

S kapacitním displejem telefon na doteky nereaguje

Pokud jste někdy zkoušeli fotit pod vodou s kapacitním displejem, tak je to absolutně nemožné, jelikož takový displej nezaznamená žádný váš dotek. Nicméně pokud máte fyzická tlačítka, tak třeba Huawei spoléhá na focení za pomocí Volume (-) a video nahrávání Volume (+).

Zdroj