Vypnout reklamy

Hra na mobil The Walking Zombie 2: Zombie střílečka

Vydáno dne: 14.1.2019

Jedná se o akční hru od českého vývojáře. Hra je zasazena do světa, kde se pohybuje spousta zombie nepřátel, což je velmi nebezpečné. Bojujte o život a přežijte. Ve hře máte několik příběhových úkolů. Jedná se o výbornou hru v zombie světě, kde je i příběh, který je potřeba plnit. Vaším hlavním nepřítelem jsou zombie […]

Jedná se o akční hru od českého vývojáře. Hra je zasazena do světa, kde se pohybuje spousta zombie nepřátel, což je velmi nebezpečné. Bojujte o život a přežijte. Ve hře máte několik příběhových úkolů.

Jedná se o výbornou hru v zombie světě, kde je i příběh, který je potřeba plnit. Vaším hlavním nepřítelem jsou zombie nepřátele. Jsou opravdu všude a bránit se to bude opravdu velmi náročné. K dispozici máte různé granátomety a jiné silné zbraně.

Čím více úkolu dokončíte, tak tím více se váš hrdina stává silnějším. Snažte se o to, abyste získali lepší doplňky a vylepšovali si své schopnosti, co to jen půjde. Dejte si však pozor, aby vám nedošlo palivo.

Hra má i karmu, takže jestli děláte dobro nebo zlo, tak se vám vždy otevřou nové možnosti a příležitosti. Výhodou je, že je tato akční hra bohatá na zbraně.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš