Vypnout reklamy

Nová aktualizace AR Emoji představuje více možností úprav

Již jsme informovali o tom, že Samsung chystá aktualizaci pro Galaxy S9 a S9+. S ní by mělo přijít taktéž vylepšení části AR Emoji. Aktualizace je již na světě a podle všeho se jedná o vylepšení 3D charakterů. Nové funkce zlepšují synchronizace tváře, takže se již pohybuje přesněji a spoustu nových možností k úpravě, které dodávají různým […]

AR Emoji

Již jsme informovali o tom, že Samsung chystá aktualizaci pro Galaxy S9 a S9+. S ní by mělo přijít taktéž vylepšení části AR Emoji. Aktualizace je již na světě a podle všeho se jedná o vylepšení 3D charakterů.

Nové funkce zlepšují synchronizace tváře, takže se již pohybuje přesněji a spoustu nových možností k úpravě, které dodávají různým emoji si přiblížit ke své vlastní tváři. Teď to bylo tak trošku omezené. AR Emoji automaticky přetvoří vaší tvář do 3D verze v mobilu. 

https://www.youtube.com/watch?v=pmwHgmxOxBA

Nová aktualizace představuje My Emoji Editor, který disponuje několika funkcemi k editaci vašeho avatara. Podle všeho je se zlepšilo sledování tváře, hlavy, očí nebo pohyby pusy. Zároveň jsou veškeré grimasy mnohem pružnější a nezasekávají se.

Avšak jak dlouho to lidem vydrží? Spousta lidí tyto AR Emoji nevyužívají.

Zdroj