Vypnout reklamy
7.3.2017

Aktualizace Samsung Galaxy S6 a S6 Edge bude mít zpoždění

Asi spousta lidí se těšilo na novou aktualizaci mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 a S6 Edge, který měl dostat novou verzi operačního systému Andorid 7.0 Nugát. Mělo se tak pomalu stávat již ke konci února, ale nestalo se tak. Teprve před týdnem obdržel Galaxy S7 aktualizaci na Android 7.0, ale na Samsung Galaxy S6 se stále čeká, proč?

Je již březen a aktualizace stále v nedohlednu. Samsung v Anglii publikoval Tweet, kde píše o zpoždění aktualizace pro Samsung Galaxy S6 a S6 Edge. Je to z důvodu, že společnost potřebuje otestovat jeho kvalitu a jde očividně vidět, že něco nefunguje tak jak má a je potřeba na tom ještě více zapracovat.

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6

Samsung stále neví, jaké datum může potvrdit, takže samotní zákazníci neví, kdy se aktualizace telefonu dotknou. Samsung navrhuje, aby měli všichni zapnuté automatické aktualizace.

Samsung Galaxy S7 a Android 7.0

Poslední velká aktualizace pro Galaxy S6

Jelikož je tento telefon dva roky starý, tak je jisté, že se jedná již o poslední aktualizaci a Android Nugát je posledním systéme. Samsung však ještě po celý rok 2017 bude vydávat bezpečnostní aktualizace.

zdroj: phonearena.com

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.