Vypnout reklamy

Aktualizace Google map je tady a nově nabídne informace o sdílených službách, jako jsou UBER nebo sdílená kola Rekola a další.

5.9.2019

Aktualizace Google map přidává i sdílené služby

Google mapy nabízejí již nějakou dobu veřejnou dopravu a informace o její dostupnosti. Nicméně nově dorazí i v některých městech se sdíleními službami jako jsou Uber nebo sdílení kol.

Google mapy se sdílenými službami
Google mapy se sdílenými službami

V této chvíli je společnost do aplikace přidala. Funkce funguje velmi dobře. Stačí si vybrat, kam se chcete dostat a vyberete si záložku “Transit” a automaticky se vám nabídnou možnosti jako je kolo nebo sdílené auta.

K dispozici budete mít i klasické informace, jako třeba, jak dlouho to bude vše trvat, kolik to bude stát. Pak si vyberete svého poskytovatele sdílené služby. Aktualizace během několika týdnů dorazí na mobilní telefon Android a iOS a dorazí do 30 států světa. Uvidíme, jestli se objeví i u nás v České republice.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.