Pár android her, které vám dají pocit, že hrajete Far Cry 5

Dnes totiž vyšla hra Far Cry 5 a to jak na PC a konzole. Tento díl sbírá velice pozitivní reakce nicméně na mobil telefon se nepodívá. Avšak máme k dispozici alternativní hry. PUBG Mobile Ve Far Cry 5 je opravdu svobodný svět a rozsáhlé mapy, takže něco podobného naleznete
TOP hry - alternativa k FarCry 5 na mobil

Dnes totiž vyšla hra Far Cry 5 a to jak na PC a konzole. Tento díl sbírá velice pozitivní reakce nicméně na mobil telefon se nepodívá. Avšak máme k dispozici alternativní hry.

PUBG Mobile

Ve Far Cry 5 je opravdu svobodný svět a rozsáhlé mapy, takže něco podobného naleznete i v PUBG. K dispozici je taktéž hra s více hráči online.

Shadowgun Legends

Další nová hra na mobilní telefon, která vyšla teprve nedávno. Nicméně hra se spíše blíží hře Destiny 2 než k Far Cry 5, ale i přesto je zde zařazena. Jedná se o TOP FPS hru. Hra disponuje hrou pro jednoho hráče i více hráčů.

Vývojáři: MADFINGER Games

Modern Combat 5

Tato hra sice není úplné zdarma, ale za pár korun. Ve hře Far Cry bylo vždy spousta výbuchu. Ve hře Modern Combat 5 něco podobného zažijete, nicméně nejedná se o nejlepší hru na mobilní telefon, jelikož je až příliš lineární.

Vývojáři: Gameloft

GTA San Andreas

No asi největší přiblížení ke hře Far Cry má hra GTA San Andreas. Jedná se taktéž o otevřenou střílečku se spousty výbuchu, parádní hratelností a svobodným světem. Hra dává kus amerického venkovského prostředí, které je stejně jako ve Far Cry 5. Zapomněli jste na mobilní pecku GTA San Andreas? Pojďme si ji připomenout!

Vývojáři: Rockstar Games