Hra na mobil Bubble Adventure!

V dnešní hře si zahrajete na kočičku, která bude vystřelovat kuličky na svá místa. Musíte vždy dostat k sobě alespoň tři stejné kuličky, aby celá řada praskla a vy tak získali skóre. Hra obsahuje přes 100 skvělých úrovní, takže se hodí na dlouhé cesty a delší hraní. Motivace je tady v podobě skóre, se kterým soupeříte proti ostatním […]

Bubble Adventure! Android hra

V dnešní hře si zahrajete na kočičku, která bude vystřelovat kuličky na svá místa. Musíte vždy dostat k sobě alespoň tři stejné kuličky, aby celá řada praskla a vy tak získali skóre. Hra obsahuje přes 100 skvělých úrovní, takže se hodí na dlouhé cesty a delší hraní. Motivace je tady v podobě skóre, se kterým soupeříte proti ostatním hráčům nebo rovnou kamarádům.

V pozadí hraje velmi příjemná hudba, která dokáže uklidnit po náročném dni. Navíc je hra v hezké animované grafice. Ve hře se dostanete snad do všech prostředí. Ocitnete se třeba v lese, čarodějnické zahradě, v pokoji.

Aplikaci stáhnete níže

Hru určitě doporučujeme, pokud se chcete odreagovat, zahrát si ji při cestě do práce nebo když se budete nudit. Nejedná se o nějakou příběhovou hru, ale o pouhou zábavu.

  • Optimalizace
  • Hratelnost
  • Grafika a hudba
4.7

Proč takové skóre?

Optimalizace – dali jsme čtyřku z toho důvodu, že funguje až od Androidu 2.3+.

Hratelnost – velmi jednoduché ovládání, které zvládne snad každý, takže není co řešit.

Grafika a hudba – jak jsme již psali. Jedná se o velmi relaxační hru a hudba s grafikou si naprosto sedly.