Vypnout reklamy

Logické hry

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Hra Nextbots in Backrooms

V této hře budete utíkat před Nextbotem, který po vás půjde v tomto bludišti. Skrývejte se tak, aby k vám těžko doběhl a nejhorší je, že na vás ve hře čeká více takových.

Hra Slova zázraků: Křížovka

Jedná se o křížovku, ve které budete hledat správná slova, abyste ji doplnili do křížovky a nejen to, ale budete prozkoumávat různé státy světa a hádat, co na nich je.

Hra Lumino City

Zahrajte si hru, která je vytvořená z papíru a kartónu. Prozkoumávejte městečko a najděte vašeho ztraceného dědečka.

Hra Dobyvatel

Dobyvatel je původně česká hra, ale nyní již patří zahraniční společnosti. Najdou se tady problémy, ale stále platí, že pokud chcete hrát s kamarády, tak zažijete tu nejlepší vědomostní zábavu.

Hra Station 117

Statio 117 je hra, která se odehrává v podzemních vodách a to ve vědecké laboratoři. Budete řešit velmi náročné logické úkoly. Ovládání nebude problém, avšak obtížnost řešení těchto úloh ano.