Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 se objevil taktéž na chytrých televizích na kterých si můžete pouštět veškeré aplikace a prohlížet internet, tak jak jste zvyklí ze svého mobilního telefonu Android. Krom televize se android dostal taktéž do automobilů. Datum vydání: konec roku 2014 Začněte tam, kde jste skončili Třeba při poslouchání hudby, prohlížení fotografií nebo i samotného vyhledávání. Vše […]

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 se objevil taktéž na chytrých televizích na kterých si můžete pouštět veškeré aplikace a prohlížet internet, tak jak jste zvyklí ze svého mobilního telefonu Android. Krom televize se android dostal taktéž do automobilů.

Datum vydání: konec roku 2014

Začněte tam, kde jste skončili

Třeba při poslouchání hudby, prohlížení fotografií nebo i samotného vyhledávání. Vše je propojeno s každým zařízením android. Stačí, abyste byli připojeni pomoci svého Google účtu na všech zařízeních.

Hudba, videa přes všechny zařízení se systémem android

Hudba, videa přes všechny zařízení se systémem android

Vaše zařízení, vaše pravidla

Můžete si nastavit, jaké notifikace budou viděny na uzamknuté obrazovce. Pokud to tedy je důležité, tak můžete odpovědět přímo z vaší zamknuté obrazovky. Mnohem rychlejší přístup ke každému emailu nebo uživateli.

Vaše zařízení, vaše pravidla

Vaše zařízení, vaše pravidla

Větší výdrž, kratší doba nabíjení

Baterie, úsporný režim

Baterie, úsporný režim

Každá nová verze systému Android se snaží o co nejlepší optimalizaci a efektivitu zařízení. Nově vám telefon bude zobrazovat, které aplikace kolik čeho využívají, kolik vám zbývá než bude potřeba muset být nabitý, a také, jak dlouho se bude mobilní telefon nabíjet.

Nastavení -> Další -> Baterie

Nové rychlé nastavení

Stačí potáhnout horní lištu dolů a můžete ovládat svítilnu, hotspoty, rotaci obrazovky, zapínat a vypínat wi-fi, gps, bluetooth nebo manuálně nastavovat jas obrazovky.

A mnohem více váš čeká s Android 5.0

Podpora formátu YUV, RAW, nahrávání v 30 FPS, podpora Android TV, podpora zvuku 5.1 nebo 7.1, funkce Tap & Go (potřeba NFC)

zdroj: www.android.com