Android 7.0 Nugát dostupný již v září

Pokud stále očekáváte a hledáte, kdy přijde nová aktualizace pro Android, tak vám můžeme říct, že Google se tentokrát snaží vydat aktualizaci co nejrychleji to bude možné. Oficiální název pro Android 7.0 dostal teprve na konci června. Finální preview verze je totiž už na světě a vývojáři se tak
Android Nugát 7.0

Pokud stále očekáváte a hledáte, kdy přijde nová aktualizace pro Android, tak vám můžeme říct, že Google se tentokrát snaží vydat aktualizaci co nejrychleji to bude možné. Oficiální název pro Android 7.0 dostal teprve na konci června.

Finální preview verze je totiž už na světě a vývojáři se tak připravují na aktualizace svých aplikací, aby nebyl žádný problém. Podle @evleaks to vypadá, že Google dodrží datum, které navrhl a tím je konec září.

Android Nugát 7.0

Android Nugát 7.0

Byly zde dokonce spekulace, že nový telefon Samsung Galaxy Note 7 bude mít už Android Nugát. Přirozeně aktualizaci dostane prvně nový Nexus od Google. Google ale slibuje podporu zařízením po Nexus 5.

Takže to je docela smutná zpráva pro majitelé 3 ročního starého telefonu Nexus.

SPM – Sustained Performance Mode

Do rukou betatesterů Nexu 6P se dostala funkce Sustained Performance Mode (SPM), která by měla dovolovat vývojářům informovat systém o tom, jakou službu potřebují, jak dlouho to bude trvat. Android si s tím pokusí poradit a ušetřit tak baterii bez toho aniž by omezil funkčnost dané aplikace.