Nová verze Android 9 bude obsahovat změnu hlasitosti vyzvánění

Změnou v systému Android 9 je ovládání hlasitosti vyzvánění. U starší verze systému jste mačkali tlačítko, pro ovládání hlasitosti na boční straně a tím se měnila intenzita vyzvánění. No v Android 9 tomu tak není a mění se hlasitost média, což se většině lidem nelíbí. Pokud chcete změnit hlasitost vyzvánění, tak musíte jít až do […]

Android P 9.0 verze

Změnou v systému Android 9 je ovládání hlasitosti vyzvánění. U starší verze systému jste mačkali tlačítko, pro ovládání hlasitosti na boční straně a tím se měnila intenzita vyzvánění. No v Android 9 tomu tak není a mění se hlasitost média, což se většině lidem nelíbí.

Android 9 - vyzváněcí tón

Android 9 – vyzváněcí tón

Pokud chcete změnit hlasitost vyzvánění, tak musíte jít až do nastavení telefonu, což je hodně otravné. Pokud kliknete na zvoneček nebo reproduktor ve zkratkách v notifikačním panelu, tak můžete měnit jen mezi hlasitým, vypnutým nebo vibracemi.

Ovládání vyzvánění

Ovládání vyzvánění

Navíc ve chvíli, kdy posouváte s posuvníkem v nastavení a nastavujete hlasitost vyzvánění, tak se automaticky přehrává vyzváněcí tón. Ve chvíli, kdy potřebujete ticho nebo alespoň mírný tón, tak je to víceméně rušivé pro okolí.

Dobrá zpráva je, že poslední informace od zaměstnance Google nasvědčuje tomu, že oprava se již blíží a bude vydaná v dalším aktualizačním kole. Většinou počátkem měsíce přijdou nové aktualizace systému s bezpečnostním balíčkem.

Zdroj