Vypnout reklamy

Android akční hra, ve které si užijete spoustu zábavy v otevřeným světě. Hra je vytvořena v zajímavém grafickým zpracováním, kde máte u sebe spoustu zbraní. V této hře si užijete opravdu spoustu zábavy. Najděte způsob jak se dostat co nejdále to bude možné. K dispozici je obrovský herní svět ve 3D. Prozkoumávejte krásné budovy a […]

Android akční hra, ve které si užijete spoustu zábavy v otevřeným světě. Hra je vytvořena v zajímavém grafickým zpracováním, kde máte u sebe spoustu zbraní.

V této hře si užijete opravdu spoustu zábavy. Najděte způsob jak se dostat co nejdále to bude možné. K dispozici je obrovský herní svět ve 3D. Prozkoumávejte krásné budovy a stravte tak svůj den flákáním na chytrém telefonu.

Hra disponuje příjemným prostředím, kde je slunečný den. Máte možnost vykrádat obchodu, získávat hotovost a střílet po všech jako blázen. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)