Vypnout reklamy

Hra na mobil ShadowGun

Android hra ShadowGun

V tomto případě se jedná o futuristickou hru, se skvělou jak hratelností, tak i grafikou, prostě ideální hra která nejde nic jiného než jen pochvalovat. V podstatě se vývojáři zaměřili na Gears of Wars, na mobilní zařízení.

Příběh android hry ShadowGun

Vžijete se do role nabušeného mariňáka jménem John Slade, který se snaží zastavit  bláznivého profesora Simona, který dělá pokusy na lidech. Jelikož se jedná o koridorovou střílečku, můžete od herní náplně opravdu očekávat přesně to, co od xboxové modly. Hordy zmutovaných emzáků se na vás budou valit ze všech stran, přičemž nutno dodat, že jejich zpracování je na velmi vysoké úrovni. S jejich inteligencí už to bohužel tak skvělé není. Občas si všimnete, že nepřátelé jen tupě čekají, až budou zastřeleni, i když vedle nich leží mrtvola jejich parťáka, kterého jste před několika vteřinami sundali z dálky sniperkou.

Ovšem další chybička (ano vím, psal jsem že nejde nic vytknout, ale jsou to jen malé chybky) je hitbox, tzn. střelíte nepřítele do hlavy a bude to mít stejný následek jako střelení např. do nohy. Hra je svým grafickým zpracováním jednoznačně na špičce momentální nabídky a dokazuje, že Unity Engine je více než solidním konkurentem Unreal Enginu 3, na kterém běží většina aktuálních her s kvalitní grafikou.

Právě grafika si však bere krutou daň ve výkonu a připravte se, že pokud vlastníte například iPhone 3GS, budete mít velké záseky při hraní, případně pády do hlavního menu. Je škoda, že optimalizace se nepovedla tak úplně, ale doufejme v nejbližší aktualizace, které by tento neduh mohly vymazat. Shadowgun je zajímavou kopií herní klasiky Gears of War, která nabízí excelentní grafické zpracování a mírně nadprůměrnou herní akci. Opět musím podotknout, jaká je škoda nevychytaných bugů, které zbytečně kazí dojem z hraní a snižují hodnocení minimálně o jeden bod.

Moje osobní hodnocení 8/10. Hra Super mohu jen doporučit.

Děkuji za přečtení, případné stažení a přeji pěkných 6 hodin hraní. 
Pokyny a potřebné věci k instalaci.

  •  Stáhnout
  •  Připojení k Wi-Fi/internetu
  •  Stáhnutí potřebných souborů (250Mb)
  • Začít hraní

SHADOWGUN
Price: To be announced