Vypnout reklamy

Hra na mobil Warship attack 3D

Vydáno dne: 4.9.2017

Nastupte na palubu bojové lodě a snažte se prostřílet přes nepřátele. Převezměte část historického území na moři. Pokuste se stát pravým kapitánem válečné lodě a dokončujte jednotlivé mise. Je potřeba dokončit jednotlivé mise a bojovat čím dál více s různými protivníky  na mořích. Proplouvejte vodami s touto lodí, manévrujte mezi ostrovy a střílejte dostatečně přesně, […]

Nastupte na palubu bojové lodě a snažte se prostřílet přes nepřátele. Převezměte část historického území na moři. Pokuste se stát pravým kapitánem válečné lodě a dokončujte jednotlivé mise.

Je potřeba dokončit jednotlivé mise a bojovat čím dál více s různými protivníky  na mořích. Proplouvejte vodami s touto lodí, manévrujte mezi ostrovy a střílejte dostatečně přesně, aby se vám nic nestalo. Nezapomínejte nakoupit nové lodě a různá vylepšení.

Je opravdu dobré, že si můžete své lodě vylepšit, jak budete chtít. Boje třeba probíhají 3 vs 3. K dispozici je přes 40 velmi vzrušujících úrovní, které si dozajista užijete. Krom toho je hra k dispozici v hezkém grafickém zpracování.

Warship Attack 3D
Price: Free+

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více