Vypnout reklamy

Hra na mobil Warship attack 3D

Vydáno dne: 4.9.2017

Nastupte na palubu bojové lodě a snažte se prostřílet přes nepřátele. Převezměte část historického území na moři. Pokuste se stát pravým kapitánem válečné lodě a dokončujte jednotlivé mise. Je potřeba dokončit jednotlivé mise a bojovat čím dál více s různými protivníky  na mořích. Proplouvejte vodami s touto lodí, manévrujte mezi ostrovy a střílejte dostatečně přesně, […]

Nastupte na palubu bojové lodě a snažte se prostřílet přes nepřátele. Převezměte část historického území na moři. Pokuste se stát pravým kapitánem válečné lodě a dokončujte jednotlivé mise.

Je potřeba dokončit jednotlivé mise a bojovat čím dál více s různými protivníky  na mořích. Proplouvejte vodami s touto lodí, manévrujte mezi ostrovy a střílejte dostatečně přesně, aby se vám nic nestalo. Nezapomínejte nakoupit nové lodě a různá vylepšení.

Je opravdu dobré, že si můžete své lodě vylepšit, jak budete chtít. Boje třeba probíhají 3 vs 3. K dispozici je přes 40 velmi vzrušujících úrovní, které si dozajista užijete. Krom toho je hra k dispozici v hezkém grafickém zpracování.

Warship Attack 3D
Price: Free+

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš